Módne prehrešky

  Je síce pravda, že móda sa rýchlo mení a že v súčasnosti sa nosí kadečo, ale predsa len sú isté zásady, čo by sme nosiť za žiadnych okolností nemali – samozrejme, za predpokladu, že chceme vyzerať príťažlivo… 😛 

  Tak aké teda sú módne prehrešky?

  modne prehreskyPodprsenky s priesvitnými umelohmotnými ramienkami

  Prečo? Lebo je tu umelé a neprirodzené. Oveľa lepšie urobíte, ak si oblečiete krásnu a sexi podprsenku, ktorej ramienka občas vykuknú spod šiat… je to zvodné a normálne. Alebo – ak si  už chcete obliecť šaty bez ramienok, oblečte si pod ne podprsenku bez ramienok…

  Bez podprsenky

  Chodiť bez podprsenky na verejnosť – tak to teda nie je žiadna veľká sláva… Muži sa síce dívajú, ale nie je to príťažlivé – bez ohľadu na to, či máte prsia menšie alebo väčšie.

  Plavky komplikovaného strihu

  Myslíte si, že plavky s kosoštvorcovým, či okrúhlym výrezom na brušku alebo chrbte vyzerajú efektne? Možno áno – ale rozhodne iba na modelkách v katalógoch či módnych časopisoch, ktoré sa takto asi neopaľujú. Ak neveríte, skúste si takéto efektné čudo obliecť a stráviť v ňom slnečný deň na pláži…

  Sandále s ponožkami alebo s pančuchami

  Hrôza!!! Ak si chcete obuť sandáliky, buď si počkajte na teplé počasie, alebo musíte vydržať aj trochu chladu. Mimochodom, dobrá manikúra, pestované nohy, pekne tvarované prsty a krásne upravené nechty sú nutné!

  Príliš úzka košeľa a blúzka

  Nie, ak si oblečte príliš úzku košeľu alebo blúzku, ktoré sa medzi gombičkami takmer idú roztrhnúť, nie je to vôbec pekné, ani sexi. Oveľa lepšie je obliecť si väčšiu košeľu a nechať si ju ležérne rozopnutú do primeraného výstrihu.

  Batohy a plecniaky

  Ani tie už vôbec neletia – tak si nenamýšľajte, že s nimi omladnete, lebo budete pôsobiť, akoby ste zaspali čas. Nechajte ich radšej školáčkam… 😀 

  Pančuchy, topánky i kabelka v jednom tóne

  Nie, nenoste to v žiadnom prípade! Jedine, že by ste chceli zdôrazniť, že patríte skôr k staršej generácii… 😆 

  Šiltovka

  Tak to je takmer zúfalstvo! Či je už nasadená klasicky, opačne, alebo “naveselo” šiltovka nie to, čo by vám pristalo. Jedine, že by ste išli na výlet alebo behali niekde po pláži. Ale aj v tom prípade je lepší slamený klobúk. Alebo žeby námornícka čiapka?

  modne prehresky

  Náušnice a náhrdelník

  Nikdy nenoste spolu náušnice a náhrdelník – je to priveľa ozdôb odrazu a blízko seba. Rovnako tak a “preplácane” pôsobí veľa prsteňov na rukách, alebo kombinácia hodiniek, náramku, prsteňov a ďalších šperkov dokopy. Nič netreba preháňať”

  Kožený kostým

  Ak nechcete pôsobiť ako hviezda šoubiznisu alebo vzbudzovať dojem, že ste erotická diva, nikdy si neobliekajte kožený komplet, Pokojne noste koženú bundu, nohavice, alebo sukňu, ale nikdy nenoste kožený top i spodný diel spolu!!!

  Šaty s leopardím vzorom a hlbokým výstrihom

  Vzory imitujúce srsť mačkovitých šeliem sú síce sexi, ale v kombinácii s hlbokým výstrihom je to zase veľa dobrého odrazu. Takže: Buď leopardí vzor, alebo hlboký výstrih!