SPÄŤ
Móda a krása

Relax plný vône

Od: Jana Vančová 20.2.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Aj vy si myslíte, že príjemný vaňový kúpeľ je luxus, ktorý si kvôli nedostatku času nemôžete dovoliť? Zabudnite na to! Je to totiž najdostupnejší spôsob relaxu a uvoľnenia, ktorý si môžeme dovoliť. Navyše, teplý kúpeľ v dôvernom súkromí našej kúpeľne, obohatený niekoľkými kvapkami vonného olejčeka, má takmer zázračný účinok…

Relax

🌲Borovicový éterický olej, ale aj jedľový a z ďalších ihličnanov, uvoľňuje svalové napätie a stuhnuté svalstvo, podporuje prekrvenie a môže účinne pomôcť pri začínajúcom nachladnutí.

🌹Ružový olej pomáha pri psychickom vypätí, súžení, pomáha tíšiť žiaľ a zaháňa smútok. Príjemný je však aj pre ľudí s pozitívnym psychickým naladením a ženám dodáva pocit príťažlivosti.

🌱Rozmarínový olej je vhodný pri stavoch vyčerpania a pri telesnej únave, pretože stabilizuje a povzbudzuje krvný obeh. Upokojuje psychiku.

🌸Levanduľový olej – to je klasika, ktorú oceňovali už naše babičky. Levanduľa pôsobí mimoriadne upokojujúco, je vhodná pri nervozite, nespavosti a tlmí aj bolesti hlavy vyvolané preťažením a stresom.

🌸Neroli pomáha upokojiť myseľ, zaháňa hnev a podráždenie, podporuje pokojný spánok a pocit harmónie. Má afrodiziakálne účinky…

womangalérie VŠETKY