Sexi letné šaty

  letné šatyK letu neodmysliteľne patria krásne, ľahučké a sexi šaty.  Šaty na špagetových ramienkach sú veľmi sexi a elegantné, ale rovnako tak sú zvodné sú aj šaty bez ramienok alebo s hlbokým dekoltom vpredu, či vzadu. Viete ich nosiť?

  Akú podprsenku zvoliť?

  Špagetové ramienka sú veľmi jemné, a preto si nemôžeme dovoliť dať si pod takéto šaty hocijakú spodnú bielizeň. Ak ide o šaty, ktoré nemajú voľný chrbát, môžete si dať podprsenku bez ramienok. Existujú mýty a bezdôvodné obavy, žeby vám takáto podprsenka mohla spadnúť. Takéto obavy sú skutočne neopodstatnené, a preto sa nebojte, takúto podprsenku si obliecť. Pokiaľ ide o šaty s odhaleným chrbtom, zvoľte samodržiacu nalepovaciu pdprsenku. Ani pri tomto type podprsenky sa nemusíte báť, že by spadla alebo že by sa odlepila. Pred jej aplikáciou sa však nekrémujte. Najlepšie drží na nemastnom povrchu.

  Elegancia sama

  Šaty na špagetových ramienkach sú vďaka tenučkým ramienkam veľmi elegantné. Sú ľahké ako pierko a veľmi sa hodia do spoločnosti. Na ples, do divadla či na večierok- tam všade môžete nosiť šaty na tenkých ramienkach. Elegantný nádych môžete podporiť štólou alebo v chladnom ročnom období kožúškom, ktorý sa k šatám s odhalenými ramenami priam žiada. Nebude vám zima, takže v pohode zvládnete aj presun z auta na miesto konania.

  letné šaty

  Maxi šaty

  Maxi šaty, dlhé až po členky, sú znakom leta. Šaty športového, no zároveň veľmi dievčenského vzhľadu s krásnymi kvetovými vzormi, ktoré nás spájajú s prírodou, vyzerajú na maxi šatách najkrajšie. Najčastejšie sú maxi šaty na špagetových ramienkach. Takisto sú strihané do voľného strihu, čo ľahučké špagetové ramienka len umocní a zdôrazní vzdušnosť modelu. Veď práve o tom predsa leto je! Odporúčame ich však najmä pre vyššie dámy. Nižšie postavy by sa mohli v takýchto šatách stratiť a vyzerali by ako ,,utopence“ .  Kombinovať sa dajú so sandálmi na vyšších aj nižších opätkoch alebo s balerínkami či oxfordkami.

  letné šaty

  Doplnky

  Doplnky krásne podčiarknu celkový vzhľad šiat. Môžete nimi však jemný vzhľad vykompenzovať a docieliť opačný význam. Šaty na tenkých ramienkach sa dajú totiž kombinovať aj s klobúkom. Touto kombináciou docielite pohodový uvoľnený look. Ak šaty skombinujete s lenonkami (slnečnými okuliarmi), budete taktiež pôsobiť uvoľnene a letne. Kombinovať ich môžete aj s čiapkami, ktoré môžu mať rôzne nápisy. Samozrejme, k šatám pridajte aj rôzne prívesky na krk a retiazky. Kabelky zvoľte skôr menšie, buď crossbody alebo len maličké na jedno plece.

  Katka Veslárová