Topánky vás prezradia!

Viete o tom, že topánky môžu o svojom majiteľovi veľa prezradiť?

Isteže áno, znalci by povedali, že sa z nich dá čítať ako z ruky. Veď už len to, či sú drahé, lacné, udržiavané, či skôr zanedbané, moderné, či za zenitom, možno veľa vyčítať. Ďalším dôležitým faktorom, ktorý o nás môže veľa prezradiť,  je však to, aké topánky uprednostňujeme a nosíme najradšej. Elegantné lodičky, mokasínky, balerínky, tenisky, alebo  čižmičky. Možno vás prekvapí, čo všetko o vás prezradia…

Topánky vás prezradia

 

cervene lodickyTopánky na vysokých opätkoch a lodičky

Túžite po obdive a chcete byť stredobodom pozornosti, čo sa vám zvyčajne aj podarí. Ľahko si získate priazeň okolia i srdcia tých, na ktorých vám záleží. Skrátka, vyznáte sa v tlačenici.  Nerobí vám problém ani vyrovnať sa s kritikou vlastnej osoby, či závisťou. Určite aj preto, že ľudia, ktorí sú pre vás dôležití, vás majú radi. A to je pre vás to najpodstatnejšie.

BalerínkyTopánky vás prezradia!

Ste človekom, ktorý ma slnko v duši – večná optimistka, ktorá sa dokáže vysporiadať so všetkým, čo život prináša. Pre vás je skrátka pohár vždy poloplný, a nikdy nie poloprázdny. Vaša veselá a bezprostredná povaha vás robí veľmi obľúbenou. Plánovanie však nepatrí k vašim najsilnejším stránkam – žijete najmä pre dnešok a nestaráte sa veľmi o to,, čo bude zajtra. Táto vaša črta môže byť občas zdrojom drobných nepríjemností v práci.Topánky vás prezradia!

Topánky siahajúce po členky

Jedna vec sa vám určite nedá uprieť: Vám len tak ľahko nikto nebude tlačiť kaleráby do hlavy, ani vám nič nenahovorí, o čom nie ste dokonale presvedčená. Vyznáte sa v ľuďoch a priatelia si ku vám často chodia po radu. Nič vás len tak ľahko nevyvedie z rovnováhy, máte zmysel pre štýl a eleganciu, a to vo všetkých oblastiach života.

ČižmičkyTopánky vás prezradia!

Ak patríte k dámam, ktoré majú v obľube čižmy a čižmičky, a to nielen v zime, ale ak je to čo len trochu možné, tak v odľahčenej verzii aj v ostatných ročných obdobiach, patríte k ľuďom, ktorí radi robia veci správne. Bez ohľadu na to, či čižmičky majú opätky, alebo nie, váš  štýl je vždy klasický a moderný, nezávislý od módnych výstrelkov. Dokážete oceniť skutočnú kvalitu – ako v oblasti topánok, tak i v živote. Možno na niekoho pôsobíte trochu arogantne, ale to vám je v podstate celkom jedno. Ste ženou, ktorá má rada vo veciach jasno.

Topánky vás prezradia!Tenisky alebo pohodová obuv

Chceli by ste všetko stihnúť – najradšej veľa vecí odrazu a preto sa váš život niekedy tak trochu ponáša na preteky. Vaším mottom je: „Chcem byť uprostred diania, a nielen pri tom.“ Škoda len, že takto sa občas môže stať, že zmeškáte niektoré pekné veci, ktoré život ponúka, pretože si ich nestihnete ani uvedomiť. Niektorým ľuďom sa váš spôsob života môže zdať povrchný, ale to vás netrápi. Netúžite byť miláčikom všetkých.

sandalikySandále alebo flip-flopy

Ak by ste najradšej chodili v takejto ľahkej obuvi, ste hravý a možno i tak trochu nesmelý typ ženy, ktorá by najradšej ľahučko pretancovala životom. Pre vašich blízkych ste dôležitým, záchytným bodom, pretože sa podobne, rovnako ako vaše topánky, rada držíte pri zemi. Každopádne by však občas nezaškodilo upútať na seba viac pozornosti a ešte niečo: Nerobte sa menšia, ako v skutočnosti ste!

panske topankyMokasínky alebo poltopánky

Pre vás je dôležité pohodlie. Nielen na nohách, ale aj v živote. Angažujete sa len vo veciach, ktoré sú pre vás skutočne dôležité. Ale potom je to naplno a celým svojím srdcom. Vďaka svojej nekomplikovanej povahe ste veľmi obľúbená. Ste verný typ ženy – v partnerstve, aj v priateľstve.

Foto: Deichmann

Save