SPÄŤ
Wellness

Tri tajomstvá krásy

Od: Jana Vančová 8.2.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Samozrejme, dobrých trikov pre krásu je veľa, ale nikdy nie dosť.

Mrkva pre krásnu pleť

Chcete mať zdravú a peknú pleť? Zvyknite si zaradiť do svojho jedálnička a pitného režimu aj pitie mrkvovej šťavy. Stačí pohárik čerstvej mrkvovej šťavy a k tomu kúsok chlebíka s maslom, aby organizmus dokázal karotén z mrkvy zužitkovať – a vaša pleť sa vám odvďačí sviežim a pekným vzhľadom. Mimochodom, čerstvú mrkvovú šťavu už kúpite aj v obchode (nájdete ju v chladničke) – nemusíte ju lisovať doma.

tajomstvá krásy

Lesklé a hebké vlasy

Aby boli vlasy voňavé a vzdušné, umývajte si ich vždy podľa potreby – ak je to potrebné, hoci aj každý deň. Ak chcete mať svieži pocit hneď od rána a potom po celý deň, umývajte si vlasy ráno. Dokonale vás to preberie a po celý deň vás bude sprevádzať a obklopovať vôňa sviežo umytých vlasov. Pre väčší lesk si vlasy na záver opláchnite vedierkom vlažnej vody, do ktorej ste pridali 3 polievkové lyžice octu. Vlasy sa úplne rozžiaria. Pre získanie väčšieho objemu aplikujte do vlasov penové tužidlo a potom vlasy vysušte – pre získanie ešte väčšieho a nadýchaného objemu ich môžete vysušiť v predklone.

tajomstvá krásy

Tri taštičky krásy

Aby ste vždy a všade boli krásne upravená a aby nebol stres s prenášaním a prekladaním šminiek z kabelky do kabelky, majte vždy tri taštičky so šminkami a najnutnejšími kozmetickými prípravkami. Jednu by ste mali mať v práci, ďalšiu v kabelke a tretiu doma. Tak sa vyhnete stresu, že ste si taštičku so šminkami zabudli vziať so sebou. V taštičke by nemala chýbať pudrenka, korektor, rúž na líca, rúž či lesk na pery, balzam na pery, kajalová ceruzka na oči, maskara a hrebeň. Zíde sa aj menšie balenie mejkapu a krém na ruky.

Dobrá rada na záver:

A nezabudnite, že hodina spánku alebo milovania je nielen oveľa lacnejšia, ale aj lepšia ako botox! 😛

womangalérie VŠETKY