SPÄŤ
Móda a krása

Zimná pohoda na chate

Od: Jana Vančová 24.1.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Nový rok sa nám rozbehol  akosi rýchlo a po sviatočných dňoch nás  mnohých nielenže zaskočila realita všedných povinností, ale aj blížiaci sa koniec prvého mesiaca v roku.  Napriek tomu, že najbližšie sviatky sú ešte ďaleko, môžeme si naplánovať príjemný víkend na chate.  Či už s rodinou, priateľmi, alebo vo dvojici – dôležité je, aby sme sa dobre cítili a aby sme mali všetko, čo je potrebné….

A na čo v tom prípade nesmiete zabudnúť pri balení?

Vždy v teple

Čo sa oblečenia týka, do kufra si rozhodne zbaľte radšej pohodlné nohavice či tepláky a teplú bundičku. Na chatách býva často chladno, preto nezabudnite ani na teplé ponožky a papuče. Samozrejme, vám nesmie chýbať aj nejaký štýlový sveter s kožušinou alebo maxi rolák. Ďalšia vec, ktorú budete na chate milovať,  je jednoznačne aj teplá, hrubá deka. Nič nie je príjemnejšie než si sadnúť do kresla pri krbe, zababušená, so šálkou teplého kakaa či čaju.

Atmosféra do kufra

Ak prichádzate na chatu s priateľmi, určite si chcete spríjemniť pobyt a prispôsobiť si ju  – hoci aj v štýle Fašiangov. Na tento účel si môžete  zaobstarať aj veľmi populárnu svetelnú reťaz, ktorá vám čarovne osvetlí miestnosť. Ľahko sa skladuje, balí do cestovnej tašky, či kufra a zabezpečí vám nádhernú výzdobu. Dokonalú atmosféru vám navodí aj príjemná vôňa, preto nezabudnite ani na vonnú sviečku. Drevitá, korenistá vôňa pripomínajúca romantiku zasneženej krajiny, vám vykúzli tú pravú atmosféru.

Fotografie: cellbes.sk, Twinset, bytove-parfemy.sk,

womangalérie VŠETKY