Malá škola mydlenia

  Myslíte si, že je jedno, akým mydlom si umývate svoje ruky?

  Že dôležité je len to, aby boli čisté? Prirodzene, že je dôležité, aby naše ruky boli čisté, ale určite túžime aj po tom, aby boli po umytí jemné, hebké a voňavé a aby aj samotné umývanie bolo pôžitkom. Mali by sme si teda vybrať mydlo, ktoré všetky tieto požiadavky spĺňa. Ozaj, vyznáte sa v mydlách?

  škola mydlenia

  Prírodné mydlá očaria vôňou i jemnosťou

  Ak siahneme po prírodnom, ručne robenom mydle, určite veľmi rýchlo na vlastnej koži pocítime ten rozdiel. Pokožka je po jeho použití hebká, nezaťažená a jemne prevoňaná. Veľakrát je až škoda, ak ho nepoužijeme na pokožku celého tela, ale iba na ruky – pokojne nám v mnohých prípadoch môže nahradiť telový šampón.

  škola mydleniaNáš tip: Prírodné, ručne vyrábané mydlo Divoká ruža

  Ak chcete, aby sa umývanie rúk stalo malým voňavým rituálom, na ktorý sa vždy budete tešiť, vyskúšate niektoré z nádherne voňajúcich rastlinných mydiel s bio zložkami, ktoré sa ručne vyrábajú v Nemecku a na náš trh ich dodáva firma Anserini. Ak ste sa rozhodli pre vôňu Divoká ruža,  určite by ste mali vedieť, že okrem toho, že má krásnu vôňu ruže, toto prírodné mydlo aj dezinfikuje, je vhodné na ošetrenie citlivej pokožky, nemá dráždivý účinok a teda je vhodné aj na intímnu hygienu. Okrem toho aj rozjasňuje pokožku, upokojuje ju po depilácii a holení a má aj regeneračné účinky.

  Prírodné, v Nemecku  ručne vyrábané mydlá s obsahom bio zložiek, ktoré na slovenský trh dodáva firma Anserini  sú držiteľmi certifikátu, že spĺňajú normu NCS (Natural cosmetics standard), certifikát vydala medzinárodne uznávaná spoločnosť EcoControl so sídlom v Nemecku. Okrem toho sú držiteľmi certifikátu Vegan.

  Rôzne vône, rôzne účinky…

  Ak sme sa už rozhodli pre prírodné mydlo, dôležitá je nielen jeho vôňa, ale aj účinok, ktorý chceme dosiahnuť. Potrebujeme pokožku hydratovať, regenerovať, dezinfikovať, detoxikovať, alebo potrebujeme píling? Ak sa rozhodneme pre nemecké ručne vyrábané prírodné mydlá, môžeme si vybrať tieto druhy: dula, citrón, levanduľa, granátové jablko, bambus, nechtík lekársky, vanilka, železník lekársky (verbena), grapefruitdivoká ruža.  O ich mnohostranných a prekvapujúcich účinkoch si však viac povieme nabudúce.