Škorpión na mesiac február 2018

  Milí čitatelia,

  január nám preletel ako šibnutím čarovného prútika, a máme tu február, druhý mesiac v roku. Je zaujímavý sviatkom svätého Valentína, dňom všetkých zaľúbených, ale v plnom prúde nám beží ešte stále aj plesová sezóna a s ňou súvisiaci čas Fašiangov. Keďže každá z nás chce byť očarujúca pre svojho partnera, dovoľte nám, aby sme dámam každého znamenia okrem prognózy na mesiac február poradili aj špeciálnu vôňu alebo esenciu, ktorá doplní ich osobné kúzlo a zahalí ich do tajomného závoja zvodnosti a vábenia.

  Škorpion na mesiac február 2018Škorpión

  Láska a vzťahy:

  V tomto období budete sršať zaujímavou príťažlivou energiou, ktorá vám dodá tajomný a zvodný pôvab. Môžete to využiť na mnohých poliach a pritiahnuť si toho správneho partnera, ale aj vyvolať žiarlivosť, ak ste v stabilnom zväzku.

  Kariéra a financie:

  Aj v pracovnej oblasti sa vám otvárajú toky finančného prísunu, ale musíte zaujať svojím sebavedomím a nekompromisným postojom. Aj keď okolo vás veľa úprimných kolegov neostane, vy môžete postupovať stále ďalej k vášmu vytýčenému pracovnému cieľu.

  Zdravie:

  Pozor na  zápalové ochorenia, zápal žíl, hemoroidy, či sedací nerv.

  Vaša špeciálna vôňa (esencia) zvodnosti:

  Biely orgován a bergamot.

  Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

  Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

  Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
  ♥ Veštenie z cigánskych kariet
  ♥ Druidský tarot
  ♥ Keltská biela mágia
  ♥ Nahliadnutie do minulých životov
  ♥ Duševná kozmetika
  ♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
  ♥ Škola veštenia
  ♥ Ezoterický program na firemné večierky

  V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne