Aj dnešných mužov fascinujú ženy s nôžkou Popolušky!

To akože fakt aj moderní muži majú slabosť na ženy s malými nohami a útlymi členkami…?

Čo muži považujú za sexi?

Chcela by som sa opýtať, či sa aj dnešným mužom skutočne páčia ženy s malými nohami a útlymi členkami, pretože toho môjho to doslova vzrušuje! V intímnych chvíľach sa rád mazná s mojimi nohami a nikdy nezabudne zdôrazniť, aké sú zvodné a malé. Dokonca som si všimla, že ak o nejakej žene povie, že je pekná, najčastejšie to bývajú ženy s malým číslom topánky a s útlymi členkami. Nie je to nejaká úchylka? Veď žien s malými nôžkami dnes u nás už nie je tak veľa…

Lívia

Lívia, tak trochu si si aj sama odpovedala. Žien s malými nôžkami u nás už nie je tak veľa, takže sú vzácne a dokážu niektorých mužov značne roznežnieť… 😛 

Je pozoruhodné, že naši predkovia si všímali krásu takej časti ženského tela, ktorú si dnes vôbec nevšímame. Vychádzali totiž z pradávnej skúsenosti, že všetky časti ľudského tela sú v určitej harmónii a preto z tej jednej dokážeme odhadnúť tie ďalšie. A pretože vtedajší princíp cudnosti zo ženského tela veľa neukazoval, sústredili sa práve na členky. Útle sa spájali so štíhlym telom, ale nevylučovali atraktívnu hruď.

Práve preto si japonské gejše členky na noc bandážovali a ako prvé používali vyššie opätky, aby ich zvýraznili. Koniec-koncov spomeňte si, prečo rozprávková aj filmová Popoluška zvíťazila medzi toľkými kandidátkami o princovu priazeň.

Mimochodom, Libuše Šafránková dostala tú dnes už ikonickú rolu aj preto, že českých herečiek s takou útlou nôžkou bolo vtedy naozaj ako šafranu…

Váš Lucian

Čo si o nás myslia muži?

🌺Kedy sme sexi?
🌺Ako nás vidia?
🌺Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám  .

Urobme si teda vo veciach jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Lucian.

Tento autor 7 kníh o partnerských vzťahoch, sexe a erotike písal dlhé roky pre ženské časopisy ako Slovenka, Eva, Rodina, Ženský magazín, magazín Žena, Rebecca, Beauty and Woman, ale aj pre Playboy, či Kankán a teraz píše exkluzívne práve pre vás.

Vaše otázky pre Luciana môžete posielať na woman@woman.sk