SPÄŤ
Čo je sexi

Aká bielizeň je vhodná na prvú noc lásky?

Od: Jana Vančová 4.1.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Myslíte si, že prvé milovanie si vyžaduje nejakú špeciálnu bielizeň…?

Čo muži považujú za sexi?

Mám priateľa a napriek tomu, že spolu už polroka chodíme, ešte sme spolu „nespali“. Viem, že to v dnešnej dobe asi nie je zvykom, ale my to skrátka máme takto. Samozrejme, že to už medzi nami poriadne iskrí a cítime, že je to na spadnutie, pretože sa to už niekedy nedá ani vydržať. Onedlho sa chystáme stráviť spolu predĺžený wellness víkend a obaja vieme, že práve TAM SA TO STANE. Chcela by som, aby to bolo nezabudnuteľné, ale súčasne nechcem svojho najmilšieho nejako zaskočiť, aby som neurobila niečo, čo ho zaskočí. Myslíte, že je vhodné, keby som si na túto príležitosť zaobstarala nejakú sexi košieľku, alebo nebodaj aj niečo veľmi erotické, niečo také, čo nosia ženy v erotických salónoch? Ale aby som to zase nejako neprešvihla. Niečo mi našepkáva, že mám  radšej ostať prirodzená – taká, aká som. Alebo mi radíte niečo iné? Čo je sexi, keď to má byť prvý krát…?

Janka

sexi bielizeň

Janka, dôveruj svojej intuícií.. ostaň prirodzená, krásna, voňavá a zaľúbená. Obyčajná pekná spodná bielizeň je v pohode. Ak čítavaš túto poradňu, dlhšie vieš, že sme už písali o čipkách a farbách atď. –  ale to fakt nie je podstatné. Krásny pohľad do očí a šepkanie vyznania to všetko prehlušia… Určite by som nevolil sortiment sexshopu… Sexi je najmä Tvoja prirodzenosť a vnútorná krása a nie to, či máš malý alebo veľký zadok alebo prsia nulky alebo štvorky a či máš podprsenku od Victoria Secret alebo zo športového obchodu…

Môj tajný tip: Jednoduchá hodvábna nočná košieľka s ramienkami je sexi klasika, ktorou nič nepokazíš. Prajem Ti krásny víkendový pobyt, plný nehy a lásky – tak ako každý deň strávený v spoločnosti Tvojho milovaného…! 😛 

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

womangalérie VŠETKY