Aké výstrihy sú skutočne sexi?

Hlboké výstrihy nie sú v dámskej móde skutočne ničím výnimočným. Nie je však výstrih ako výstrih. A nie každý hlboký výstrih je sexi. Niekedy sa zdá, že menej je viac…

výstrihy

Považujú muži hlboké výstrihy za sexi?

V chlapoch sa človek skrátka nevyzná – odjakživa, čo ženy nosia šaty, zízajú im muži do výstrihu a mnohé ženy, aj v histórii, vystavovali svoje prednosti riadne na obdiv. O to viac ma udivuje, že mužov v poslednej dobe akosi veľmi fascinujú výstrihy, ktoré možno viac zahaľujú ako odhaľujú. Šaty majú výstrih až po krk, ale zato odhaľujú ramená, kúsok chrbta pod zátylkom, alebo majú iba malé, ale zato veľmi rafinované “okienko” na prsiach, ktoré odhalí iba čo-to zo ženských predností. Je snáď toto pre mužov vzrušujúcejšie ako klasické hlboké výstrihy?

Nina

Milá Nina, teda, kto toto vymyslel (a evidentne to asi bol chlap nejasnej orientácie), to bol macher! V trende posledných desaťročí, kde odhaľovanie ide ad absurdum až po tangáče, sa zabúda, že ženská nahota má byť – rafinovaná! Móda nemá byť výsek mäsa u mäsiara, ale výklad klenotníctva! Masívna mreža a za ňou lákavý prísľub. A presne toto plnia tie úžasné šaty cudne upnuté až ku krku a do toho tá koketná výzva „okna“ namiesto výstrihu. Čo už sa takej žene dá vyčítať, veď zachováva dekórum na 90 %? A tých 10 % výkladnej skrine ženskej krásy – to je to pravé lákadlo. To je sexi!

Váš Lucian

Mohlo by vás zaujímať

Čo je sexi na roláku ?

Čo muži považujú za sexi Čo je pre mužov atraktívne na roláku ? Je pravda, že sa mužom zdá atraktívne, ak majú ženy oblečený obtiahnutý… Čítaj ďaľej

Čo si o nás myslia muži?

Kedy sme sexi?
Ako nás vidia?
Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám  .

Urobme si teda vo veciach jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Lucian.

Tento autor 7 kníh o partnerských vzťahoch, sexe a erotike písal dlhé roky pre ženské časopisy ako Slovenka, Eva, Rodina, Ženský magazín, magazín Moderná žena, Rebecca, Beauty and Woman, ale aj pre Playboy, či Kankán a teraz píše exkluzívne práve pre vás.

Vaše otázky pre Luciana môžete posielať na woman@woman.sk