SPÄŤ
Čo je sexi

Je nudizmus pre mužov naozaj taký sexi?

Od: Jana Vančová 19.7.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Je pre mužov skutočne také vzrušujúce chodiť na nudistickú pláž?

Čo muži považujú za sexi?

Môjmu priateľovi sa páči, aby som bola na celom tele rovnomerne opálená ako čokoládka – vraj ho pohľad na kompletne opálené ženské telo, na ktorom nie sú žiadne bledé miesta od plaviek, veeeľmi vzrušuje. Aj preto veľmi túži po tom, aby sme sa spolu chodili opaľovať na nudistickú pláž a dovolenku tiež naplánoval takú, aby sme sa mohli kúpať a opaľovať nahí… Ja však mám z toho nejaký čudný pocit a už vôbec si neviem predstaviť, že tam niekde na pláži budeme úplne nahí medzi inými nahými a vzájomne sa budeme očumovať. A to mu vôbec nebude prekážať, že na moje odhalené prsia a iné časti tela sa budú pozerať cudzí muži…? Mimochodom, dosť často sa mi to stáva, aj keď som oblečená od hlavy po päty – tak čo potom ešte na nuda pláži? Nejako sa mi to nepozdáva a mám z toho obavy. Okrem toho si myslím, že keď sa takto budeme na seba dívať po celý deň, už to nebude vôbec sexi, ale možno aj trápne, alebo otravné. Alebo sa mýlim…?

Adriana

opálená žena na pláži

 

Adriana, neviem, či je nudizmus sexi. Pokiaľ nie som nudista a prídem raz za rok na nuda pláž, tak keď zbadám peknú ženu, v podbrušku mi začnú lietať motýliky a následne sa mi skoro postaví – mám s tým trošku problém. Isté však je, že sa dá na to zvyknúť. Nudizmus je životný štýl a preto, ak chceš len očumovať, tak na nudapláži nemáš čo robiť. Adriana, ak máš rada svojho priateľa, myslím, že by si svoj ostych mohla prekonať a ísť s ním na tú nudapláž. Zdieľam však názor Tvojho priateľa a viem isto, že celé telo ako mliečna čokoládka je jednoznačne sexi a určite je to krajšie ako biela kópia plaviek na opálenom tele. 

Patrik

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

womangalérie VŠETKY