Je sexi, keď sú muži pri milovaní vulgárni?

Sú vulgárne slová pri intímnostiach sexi?

Čo muži považujú za sexi?

Mám nového priateľa a nedávno sme sa po prvý raz milovali. Aké však bolo moje prekvapenie, keď ma v stave najväčšej rozkoše požiadal, aby som mu do ucha šepkala vulgárne slovíčka… – takmer mi vyrazil dych. A o chvíľu ešte viac, keď mi takéto slovíčka začal šepkať on… Neviem, čo si mám o tom myslieť – mňa to skôr uráža ako vzrušuje, ale ako sa zdá, toho môjho to očividne rozvášňuje. Žeby mali vulgarizmy pri milovaní takú zvláštnu moc…?

Táňa

milenci

Táňa, tak ako vždy,  aj pri sexe platí – dovolené je všetko, s čím obaja súhlasia. Ak Ti to prekáža, veľmi jasne to priateľovi povedz. Ak s tým bude mať problém, čím rýchlejšie ho pošli medzi ryby. V tomto ohľade nemôžeš byť tolerantná, pretože Ti to podľa mňa môže vrátiť v inej  – oveľa horšej podobe. Nevidím na tom nič sexi, ak pri sexe partner vulgárne nadáva partnerke. Ak ste obaja takí – páči sa, v sexe je veľa aj divných techník a teda robte si a hovorte si, čo chcete.  Základ však zostáva – ako som povedal – obaja musia byť pri tom happy. Inak nie, je to druh násilia a vôbec to nie je sexi.

Patrik

Čo si o nás myslia muži?

?Kedy sme sexi?
?Ako nás vidia?
?Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám ? . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.