SPÄŤ
Čo je sexi

Je sexi, keď ženám presvitajú bradavky?

Od: Jana Vančová 4.5.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Sú presvitajúce bradavky sexi, alebo vulgárne?

Čo muži považujú za sexi?

Jasné, že sa mužom páči obnažené ženské poprsie, hlboké dekolty – hoci aj očividne  vylepšené silikónom. Nerozumiem však celkom dobre tomu, že ich aj po rokoch dokáže tak nekonečne vzrušovať spomienka na bradavky, ktoré bolo vidno pod šatami alebo pulóvrikom… Zažila som to na vlastnej koži. Videla som, že presvitajúce bradavky vzrušili mužov viac ako odhalené nohy v minisukniach. A pritom takmer nič nebolo vidieť, pretože prsia boli celé zahalené – takže ako je to teda vlastne…?

Lucia

presvitajú bradavky

Lucka, presvitajúce ženské bradavky sú veľmi erotické a veľmi vulgárne zároveň. Tým, že sú také vulgárne, sú nádherne erotické. Dodnes si pamätám, ako som sa ako násťročný chlapec dooosť často „odbavoval“ nad obalom na LP platni, kde bola čiernobielo vyfotená populárna speváčka oblečená v hrubom roláku, kopírujúcom jej náááádherné prsia a bradavky….

Keď si žena dovolí obliecť niečo, z čoho presvitajú bradavky a počíta s tým, že ju môže ofúknuť studený prievan, vie, že sa jej postavia a vie, čo to s chlapmi spraví… Nie je to decentné, korektné, je to mierne vulgárne. Je to však súčasne silne erotické. Žena tým, že prizná bradavky, ukazuje krásu tvarov svojich pokladov, pričom je stále oblečená. Prejde do tepla, a tvári sa – ja nič, ja muzikant – nááádhera. Milujem tvrdé bradavky. Žena bez podprsenky je magnet pre oči, jej bradavky nie sú schované a chránené v podprsenke. Naopak – sú vystavené neustálemu treniu a kontaktu s materiálom odevu. Teda sú stále dráždené. Len horúca, zmyselná žena si nechráni bradavky a spája príjemné s užitočným. Neustálym sebadráždením je nonstop mierne vzrušená a ani to neskýva. Má vlhšie pery, hlbší pohľad a chlapi toto je vyžarovanie vidia. Je pravda – nie vždy je namieste, keď na ženských blúzkach kvitnú priesvitné 3D kvety, ALE  – väčšinou je to fantastické, nádherné, chrumkavé, šťavnaté, mierne vulgárne a najmä  – veeeľmi erotické. Takže moja odpoveď je 50:50.   

Patrik

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

womangalérie VŠETKY