Milovanie v pančuchách

Čo muži považujú za sexi ?

Naozaj sa mužom tak veľmi páčia ženy, ktoré nosia pančuchy – samodržky? Alebo podväzky? Vzrušuje ich milovanie v pančuchách?

Kedysi som čítala humorné vyhlásenie jedného známeho muža, ktorý sa vyjadril v tom zmysle, že ten, kto vymyslel pančuchové nohavice, bol asi veľký nepriateľ lásky… Vtedy som sa nad tým nejako zvlášť nezamýšľala, ale nakoniec som si všimla, že pančuchy – najmä tie samodržiace – majú na niektorých mužov úplne magický vplyv! V prípade môjho priateľa dokonca taký, že mi nedovolí vyzliecť si ich ani počas milovania – nie je to nejaké zvrátené…? Veď bez pančúch by to bolo oveľa pohodlnejšie…!

 Radka

Milovanie v pančuchách
https://www.shutterstock.com

Radka,

kedysi boli pančuchy hrubé, a aj tak vzrušovali, pretože skrývali,  čo mali, ale dávali priestor aj na fantáziu. Dnes sú rafinované, skrášľujú nohy, pomáhajú ženám korigovať rôzne chybičky krásy, zakryjú žilky, či žily. Nehovoriac o tých samodržiacich, s krásnymi čipkami na konci. Alebo tých luxusnejších, s podväzkami, či  tých rafinovaných  – určených len na špeciálne večerné príležitosti 😛 , nie denné nosenie. Čo Ti prekáža na pančuchách?  Na pančuchách  – a aj na podprsenke – sú najzaujímavejšie, najlepšie, najvzrušujúcejšie  tri hlavné činnosti: „očumovanie/zízanie“, hladenie/dotýkanie sa  a vyzliekanie. Dúfam, že aj pre ženy  🙂 Kto sa nemiloval so ženou oblečenou len v podväzkoch a ihličkách, nevie, o čo prišiel… ;-).

Záver:

Áno, pančuchy sú erotizujúce.  Niekedy veľmi, niekedy menej, ale sú…

Váš Patrik

Čo si o nás myslia muži?

  • Kedy sme sexi?
  • Ako nás vidia?
  • Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám ? . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V novej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik, ktorý sa po ukončení svojich potuliek v cudzine po dlhšej odmlke ozval a teší sa na Vaše otázky…

Vaše otázky pre Patrika môžete posielať na woman@woman.sk