Môže byť šušľanie niekedy vzrušujúce?

Šušľanie – ešte donedávna prípad pre logopéda, a zrazu je to sexi?

Všimla som si zvláštnu vec, ktorú si nijako neviem vysvetliť: Niektorí muži normálne majú slabosť na ženy, ktoré šušľú…!!! Nie veľmi, ale zato celkom očividne – dokonca tak, že sa to stalo súčasťou ich imidžu. Vie mi to niekto objasniť?

Šušľanie
Obrázok od Pera Detlic z Pixabay

Naďa

Je pozoruhodné, ako sa istý nedostatok, alebo skôr nedokonalosť mení na prednosť. O šušľajúcej slečne zložila v 60-tych rokoch minulého storočia úspešná autorská dvojica Suchý a Šlitr dokonca populárnu pesničku s veršami:

Říkala mi: “Huberte,
Přidejte trochu vášně
Trochu chladu uberte
A budem še mít krášně.”

Šišlala!

Povídám jí: “I vy šotku,
Vy to se mou umíte
Na památku vaší fotku
Věnovat mi musíte.”

Často jsme tak seděli
Při sklenici punče
Do očí si hleděli
“Vy šte moje šlunče.”
Šišlala…

Tento drobný rečový nedostatok je sexi preto, že vyvoláva dojem bezbrannosti, ktorá potrebuje ochranu. A to je tá pravá úloha pre toho správneho muža. Šušľanie má v sebe zároveň aj erotický podtón. A tak dokopy sú tým správnym lákadlom pre pohotového ochrancu naoko bezbrannej ženy.

Váš Lucian

Čo si o nás myslia muži?

Kedy sme sexi?
Ako nás vidia?
Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám  .

Urobme si teda vo veciach jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Lucian.

Tento autor 7 kníh o partnerských vzťahoch, sexe a erotike písal dlhé roky pre ženské časopisy ako Slovenka, Eva, Rodina, Ženský magazín, magazín Moderná žena, Rebecca, Beauty and Woman, ale aj pre Playboy, či Kankán a teraz píše exkluzívne práve pre vás.

Vaše otázky pre Luciana môžete posielať na woman@woman.sk