SPÄŤ
Čo je sexi

Naozaj sa mužom páčia na ženách šedivé, ružové, či zelené vlasy?

Od: Jana Vančová 8.8.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

To fakt sa mužom páči, ak ženy nosia bláznivé a neprirodzené farby vlasov?

Čo muži považujú za sexi?

Zaujímalo by ma, či sa mužom naozaj tak veľmi páčia ženy s vlasmi nafarbenými na šedivo, modro, zeleno či ružovo. Samozrejme, teraz nemám na mysli ženy, ktoré majú vlasy prirodzene šedivé, ale tie, ktoré si vlasy na takéto neprirodzené odtiene schválne farbia. Ja si myslím, že tie šedivé zbytočne mladým ženám pridávajú roky, no a tie modré, zelené a ružové zase vyzerajú nejako divoko a čudne. Alebo si muži myslia niečo iné?

Milena

žena farebné vlasy

Milena,
farebné vlasy na ženách sa mužom nemajú páčiť. Ženy si ich farbia aby chlapov zaujali a aby sa odlíšili od ostatných žien. Teda od svojich konkurentiek. Ak si žena dá modrý alebo iný výrazný a nezvyčajný odtieň  – a môže to byť aj zrelá žena, žiadna tínedžerka, tak nám všetkým hovorí: som silná sebavedomá žena, ak si chceš niečo začať, musíš s tým počítať. Druhá možnosť je, že si  žena lieči nejaké komplexy a bojí sa, že nevie zaujať iným ako farbou vlasov… Ak si mladá dá šedivú, tak mi vraví že je skúsená, má všeličo odžité a vyskúšané a teda nechce, aby sme ju podceňovali. O ryšavkách sa medzi chlapmi vraví, že ktorý nemal ryšavku, nevie čo je láska:-). Ženy to vedia a preto je ich tak veľa ryšavých.

Ale podľa mňa nie je farba vlasov veľmi podstatná, aby som mohol o niektorej z vás povedať, že ste sexi. Hnedá, čierna, ryšavá, oranžová, modrá, na krátko, či dlhovlasé, alebo dokonca úúúplne bez vlasov – v tom ten sexapeal nie je. Sexi žena sa od tých ostatných odlišuje v tom, ako sa nesie, ako kráča, čo robí s telom, rukami, panvou, čo vyžaruje, ako sa pozerá, usmieva… Takže moja odpoveď je: áno, ženy sú sexi, s vlasmi či bez nich, so svojou alebo umelou farbou – sú veľmi sexi. 😎 

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

womangalérie VŠETKY