Prečo je odhalený ženský chrbát taký vzrušujúci?

To naozaj je pre mužov také lákavé, keď máme šaty s hlbokým výstrihom na chrbte?

Čo muži považujú za sexi?

 

Až donedávna som si myslela, že mužom celkom dobre rozumiem a viem, čo sa im páči, ale zase ma poriadne prekvapili: Boli sme na  jednej letnej párty. Keďže bolo krásne teplé počasie, všetky ženy sa nahodili do farebných letných šiat s hlbokými výstrihmi. ktoré viac či menej odhaľovali ich prsia. A čo myslíte? Za ktorou z nich sa muži najčastejšie otáčali a boli z nej celkom namäkko? Z jednej kamarátky, ktorá nemala ani veľké prsia, ani hlboký výstrih vpredu, ale zato mala šaty, ktoré poriadne odhaľovali jej chrbát. Tak to už vôbec nechápem, čo bolo na tom také vzrušujúce, ale všetci chlapi z nej boli celí bez seba a čumeli jej na ten chrbát ako sprostí… ! Ešte aj ten môj neodolal a zízal jej na ten chrbát ako počarený. Je to normálne? Veď ani tie šaty, čo mala oblečené, neboli nejaké mimoriadne, no ale asi ten výstrih na chrbte chlapom úplne stačil. Povie mi niekto, čo je na obnaženom ženskom chrbte také sexi? A prečo?

Simona

žena odhalený chrbát

Simi, odhalený chrbát je úúúúúžasne sexi. Je to začiatok aj koniec, z chrbta sa dá cestovať k bokom, k zadočku, k prsiam, k ramenám, krku, všade. Chrbát ukáže držanie tela, kvalitu pokožky, vôňu… Dá sa hladkať, bozkávať, po vyvrcholení odzadu, či pred ním, sa dá naň jemne položiť  a láskať ho, škrabkať ho, hryzkať …. bóooože!

Krásny chrbát je rafinovaný účinný nástroj ženskej sexuality a ak má šikovnú majiteľku, dá sa s ním doslova kúzliť. Možno je to čudné, ale veľa žien vyzerá zozadu lepšie ako spredu… 🙂 

 

Čo si o nás myslia muži?

?Kedy sme sexi?
?Ako nás vidia?
?Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám ? . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.