SPÄŤ
Čo je sexi

Prečo sú pre mužov prsty na ženských nohách také sexi?

Od: Jana Vančová 11.1.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Je normálne, aby muža vzrušovali sexi prsty na ženských nohách?

Čo muži považujú za sexi?

Chcela som sa opýtať, či si myslíte, že je normálne, keď môj priateľ donekonečna obdivuje a všíma si pekné prsty na ženských nohách. Cítim sa dosť nepríjemne, ak napríklad začne lichotiť niektorej z mojich priateliek a chváliť tvar jej chodidiel, prstov na nohách alebo tvar nechtov. No a ak sú tie nechtíky ešte aj pekne nalakované a na prste nohy zbadá prstienok – vtedy mám fakt niekedy pocit, že by ma snáď s takouto „majiteľkou zvodných nôh“ dokázal aj podviesť – taký je vzrušený… Je to normálne, alebo je tak trochu úchyl? Mne to príde odporné – veď hádam sú na ženskom tele aj zaujímavejšie zóny ako chodidlá, prsty na nohách a nechty…?

Dada

sexi nohy

 

Dadka, áno – niekto môže mať ako fetiš aj prsty na nohách. Keď sú pekné – prečo ich neukázať… Keď vidím ženu s pekne upravenými prstami na nohách (a o upravených nepopraskaných pätách ani nehovorím), je mi jasné, že ostatné časti jej tela vyššie od kolien sú pravdepodobne tiež tip-top…

Samozrejme – všetkého veľa škodí, aj obdiv k prstom na nohách…pohovor si s priateľom a spýtaj sa ho, či by mu nevadilo, ak by si Ty tak začala chváliť napríklad ruky, nechty alebo účesy a brady jeho známych a priateľov…

Ale áno, upravené prsty a nechty na ženskej nôžke sú sexi.

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V novej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

 

womangalérie VŠETKY