Sú malé prsia sexi?

Môžu byť aj ženy s malými prsiami pre mužov úžasne sexi?

Čo muži považujú za sexi?

Rada  by som si ujasnila jednu vec: Je možné, aby sa v dnešnej dobe, keď sa takmer zo všetkých časopisov usmievajú ženy s bujným silikónovým poprsím, páčili mužom aj ženy, ktoré majú malé prsia? Veľmi sa mi tomu nechce veriť, ale môj priateľ, s ktorým som sa zoznámila minulý rok na kúpalisku, sa mi priznal, že práve moje malé prsia v plavkách ho nesmierne vzrušili už na prvý pohľad a že sa nevedel dočkať chvíle, keď sa ich bude dotýkať a bozkávať ich. Je to normálne? Mimochodom, veľké a bujné prsia mojej priateľky, ktorá bola so mnou vtedy na kúpalisku, ho vôbec nezaujali…

Ivica

Prsia, dekolt

 

Ivica, každé prsia sú sexi. Malé, veľké, stredné, pomaranče, broskyne, citróny, čerešničky,  či melóny – napokon, už som to raz písal v súvislosti s tým, či sa mužom páčia veľké prsia. Je úplne jedno, či sú to nulky či päťky. Všetky sú úžasné, hebké, zamatové, mäkké, tvrdé, do dlane, do ruky či do dvoch – je to fakt jedno. Každému z nás sa páčia iné. Mne sa napríklad páčia všetky,  😛 ktoré sú krásne nosené. 🙂 Ivicka – áno, prsia sú veľmi sexi. Aj Tvoje.
Tajomstvo na záver: Najkrajšie sú po milovaní – jemne prekrvené, niekedy vlhké od bozkov a potu, ružovkasté, s krááásnymi bradavkami – proste náaadhera…

Čo si o nás myslia muži?

?Kedy sme sexi?
?Ako nás vidia?
?Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám ? . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.