SPÄŤ
Čo je sexi

Sú naozaj balerínky pre mužov také odpudzujúce?

Od: Jana Vančová 17.1.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Je naozaj pravda, že muži považujú ženy obuté v balerínkach za totálne nepríťažlivé?

Čo muži považujú za sexi

V poslednej dobe som sa vo viacerých zdrojoch dočítala prekvapujúcu informáciu o tom, že vraj balerínky, čiže pohodlné dámske topánky na nízkom opätku, ktoré väčšina žien doslova miluje a nedá na ne dopustiť, muži neznášajú. Dokonca muži vraj považujú takéto topánky priam za asexuálne, odpudzujúce a zabíjajúce akúkoľvek túžbu… Nie je to trochu pritiahnuté za vlasy? Veď ak muža nejaká žena priťahuje a vzrušuje, hádam len jeho túžbu nezabijú balerínky – teda obuv, v ktorej sa žena cíti v pohode?

Nina

balerínky topánky

Ninka,

veď sa len pozri do zrkadla, čo Ti balerínky robia so zadočkom. Pozri, ako v nich stojíš a ako chodíš – ako kačka – ťap, ťap….
Samozrejme, noste si, čo chcete, ale peknému držaniu tela to teda veľmi neprospeje… a neviem, ako zdraviu vašich nožičiek. Jasné – peknej žene to veľmi neublíži, ale určite to jej atraktivitu nezvýši. O normálnych ženách a dievčatách, ktoré skrátka nie sú superkrásne a atraktívne na prvý pohľad už ani nehovorím…
Noste si to doma, ale nie pred nami! Nie, pre mňa teda určite nie sú sexi – teda, aby som bol úprimný – nepoznám žiadneho chlapa, ktorý by niekedy povedal: „Pozri na tú babu v tých ťapkách – to je ale kočka, čo…?“

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V novej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

womangalérie VŠETKY