Sú naozaj sexi medzierky medzi nohami?

Je skutočne pravda, že muži sú posadnutí ženami, ktoré majú medzi nohami tri medzierky?

To akože fakt je pravda, že muži zbožňujú ženy, ktoré majú tri medzierky medzi nohami…? A kde by vlastne mali tieto tri medzierky byť a čo už len na tom môže byť také vzrušujúce?

Stanka

medzierky medzi nohami

Stanka,

klasická predstava o kráse ženských nôh vychádzala z troch medzierok – prvej hneď na ich vrchu (teda doslova medzi stehnami), druhej tvorenej kolenami a tretej pri členkoch. To prvé predpokladalo širokú panvu ako perspektívu dobrej rodičky. Tá druhá medzierka vylučovala krivé nohy a tú tretiu tvoria útle členky, ktoré sú pre mnohých mužov veľmi atraktívne. Iste si na to spomenul aj prvý návrhár obtiahnutých legín, ale pozor – chváliť sa tak môžeme len tým, čo naozaj máme.Nie každý módny výstrelok je určený všetkým ženám…

Váš Lucian

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?

💗Ako nás vidia?

💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám .

Urobme si teda vo veciach jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Lucian.

Tento autor 7 kníh o partnerských vzťahoch, sexe a erotike písal dlhé roky pre ženské časopisy ako Slovenka, Eva, Rodina, Ženský magazín, Moderná žena, Rebecca, Beauty and Woman, ale aj pre Playboy, či Kankán a teraz píše exkluzívne práve pre vás.

Vaše otázky pre Luciana môžete posielať na woman@woman.sk