SPÄŤ
Čo je sexi

Sú retiazky na nohách sexi?

Od: Jana Vančová 23.2.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Skutočne retiazky a prstienky na ženských nohách mužov tak veľmi vzrušujú?

Čo muži považujú za sexi?

Opäť sa rozšírila móda prstienkov na prstoch nôh a retiazok či korálikov okolo členkov. Mám z toho tak trochu rozpačitý pocit, pretože sa mi to zdá už akosi priveľa a takto ozdobená žena mi pripomína skôr otrokyňu ako súčasnú modernú ženu. Žeby aj takéto ozdoby boli pre mužov nejako zvlášť fascinujúce?

Dominika

Dominika,

zase hovoríme o tom, že všetko treba robiť s mierou. Súhlasím – ak má niektorá žena na nohách plno retiazok, prstienkov, tetovačiek a podobne, tak pripomína skôr otrokyňu alebo dámu ľahších mravov… Ale ááááno, prstienok na palci na nohe, jemné tetovanie na členku, či jemná retiazka na nohe – toto všetko sú super sexi vecičky, ktoré chceme objavovať, dotýkať sa ich, hladkať…  

Patrik

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

 

womangalérie VŠETKY