SPÄŤ
Čo je sexi

Sú veľké ústa fakt také neodolateľné?

Od: Jana Vančová 28.8.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Súvisia ženské pery a veľkosť úst nejako s tým, čo máme „tam dolu“?

Čo muži považujú za sexi?

Chcela som sa opýtať, či si muži naozaj myslia, že veľké ústa a široké pery sú na žene také sexi… Napríklad taká Julia Roberts – má ústa od ucha k uchu, že niekto by mal z toho aj komplex, ale napriek tomu sa to chlapom páči! Jeden kamarát mi pred časom povedal, že chlapi si radi všímajú, aké veľké má žena ústa, lebo práve to má vraj priamu súvislosť s jej intímnou partiou. Vraj – čím väčšie má žena ústa, tým väčšie má aj niečo iné „tam dolu“. Ja si myslím, že to je hlúposť – ale aj tak: Už ste o tom počuli? A môžu byť vôbec veľké ženské ústa sexi…?

sexi pery

Karolína

Karolínka, na ústach je najkrajší úsmev a zdravé zuby a svieži dych. Samozrejme, že ústa/pery sú aj jedna z najsilnejších erotogénnych zón – predsa len, bozkávame ich, hryzieme ich,  vymýšľame všetko možné pri bozkávaní, lízaní, ale aj pri vyznaniach, šepkaní, vzdychaní a v neposlednom rade aj pri orálnom sexe. Môžeme sa baviť o zmyselných perách, alebo úzkych, stisnutých… možností je nespočetne. Priamy súvis medzi veľkosťou ženských úst a ženskými intímnymi partiami som nikdy nehľadal a ani nespozoroval… takže úsmev Julie Roberts podľa mňa asi neznamená, že má v nohavičkách šatníkovú skriňu! 😛 Pekné, usmievavé ústa sú sexi, stisnuté pery alebo ovisnuté kútiky nie.

 

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

womangalérie VŠETKY