Sú ženy, ktoré často používajú zdrobneniny, sexi?

Mužov môže vzrušovať kadečo! Ale žeby aj zdrobneniny…?

Čo muži považujú za sexi?

Všimla som si, že niektoré ženy v rozhovore s muži často používajú zdrobneniny a niekedy až maznavý spôsob rečí, akoby sa zhovárali s malým dieťaťom. Žeby takéto niečo bolo pre mužov naozaj sexi…?

používajú zdrobneniny
Image by Free-Photos from Pixabay

Lea

Lea, Je to dnes už takmer zabudnutá koketéria (veď už aj to slovo „koketéria” je skoro zabudnuté). Sú ženy, ktoré všetko zdrobňujú – najmä ak ide o „peniažky”, čo lákajú od svojich partnerov 😛 – napodobňovaním detského „žvatlania”. To celkom dobre mohlo vzniknúť aj tým, že keď sa celý deň takto prihovárajú svojmu malému dieťaťu, zabudnú pri hovore s partnerom prepnúť na dospelácky slovník. Doba sa ale zmenila a podoba ženy – čertíka veľmi nezaberá. Niektorých mužov takéto detinské hry, naopak, rozčuľujú. Takže opatrne, dámy!

Váš Lucian

Čo si o nás myslia muži?

🌺Kedy sme sexi?
🌺Ako nás vidia?
🌺Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám  .

Urobme si teda vo veciach jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Lucian.

Tento autor 7 kníh o partnerských vzťahoch, sexe a erotike písal dlhé roky pre ženské časopisy ako Slovenka, Eva, Rodina, Ženský magazín, magazín Žena, Rebecca, Beauty and Woman, ale aj pre Playboy, či Kankán a teraz píše exkluzívne práve pre vás.

Vaše otázky pre Luciana môžete posielať na woman@woman.sk