Sú ženy s vlasmi vystrihanými na ježka sexi?

Je dráždivé, ak majú ženy vlasy na ježka?

Čo muži považujú za sexi?

Aj keď sa hovorí, že vlasy sú u ženy korunou krásy, minule som na jednom večierku zažila skôr pravý opak: Objavila sa tam žena, ktorá mala vlasy ostrihané na ježka a muži mohli na nej oči nechať. Čo ich na nej tak mohlo vzrušovať…?

vlasy na ježka

Alica

Ženská príťažlivosť obvykle stojí na bujnej hrive, ktorá vzbudzuje pozornosť. Ale sú ženy, ktoré majú krásne formovanú hlavu a pri veľmi krátkom účese vynikne. Každý sa o tom môže presvedčiť u mladej Magdy Vášáryovej vo filme „Vtáčkovia, siroty a blázni“. Pravda, tam to nie je kvôli módnemu účesu, ale z logiky deja. Podstatné ale je, že je to sexi! A nie je zdravý chlap, aby sa za takou ženou neotočil! Chce to, pravda, dve veci – mať pekne formovanú hlavu, no a odvahu to aj ukázať!

Váš Lucian

Čo si o nás myslia muži?

Kedy sme sexi?
Ako nás vidia?
Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám  .

Urobme si teda vo veciach jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Lucian.

Tento autor 7 kníh o partnerských vzťahoch, sexe a erotike písal dlhé roky pre ženské časopisy ako Slovenka, Eva, Rodina, Ženský magazín, magazín Moderná žena, Rebecca, Beauty and Woman, ale aj pre Playboy, či Kankán a teraz píše exkluzívne práve pre vás.

Vaše otázky pre Luciana môžete posielať na woman@woman.sk