Tričko bez podprsenky – je to sexi?

Páči sa mužom, ak ženy nosia v lete tričko bez podprsenky?

Nie som si celkom istá, či je až tak úplne sexi, ak ženy chodia počas leta v tričkách bez podprsenky. Nie je to náhodou už vulgárne…?

Tričko bez podprsenky
stock.adobe.com

Linda

Je pozoruhodné, že na toto lákadlo prišli ženy u nás ešte v 80-tych rokoch minulého storočia, takže už pred takmer štyridsiatimi rokmi. A ešte zaujímavejšie je, že to vtedajší režim akoby nezaregistroval. Rozhodne sa komunisti nechystali púšťať do boja so ženskými vnadami! Tiež je dobrá otázka, prečo a kto s tým prišiel prvý, respektíve prvá. Ale tá vtedajšia odvaha stála za to. Muži si naozaj išli oči vyočiť a keďže táto vlna polonahoty sa objavila v Bratislave, týždňovkárski robotníci mali o čom rozprávať cez víkend v domovskej krčme. Odvážnejšie študentky potom rady vystupovali v rôznych spontánnych súťažiach „Miss mokré tričko“. Doba pokročila a dnes sa už objavujú ženy na verejnosti bez podprsenky – navyše, s priehľadnou blúzkou. A tu už by som bol kritický. Pretože nie každé prsia stoja za obdiv a isté tajomno ženským vnadám sluší viac. Nech si muž radšej domýšľa a túži vidieť napriamo, než by ohrnul nosom nad živou výkladnou skriňou. Aj v tomto prípade je menej viac…

Váš Lucian

Čo si o nás myslia muži?

Kedy sme sexi?
Ako nás vidia?
Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám  .

Urobme si teda vo veciach jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Lucian.

Tento autor 7 kníh o partnerských vzťahoch, sexe a erotike písal dlhé roky pre ženské časopisy ako Slovenka, Eva, Rodina, Ženský magazín, magazín Moderná žena, Rebecca, Beauty and Woman, ale aj pre Playboy, či Kankán a teraz píše exkluzívne práve pre vás.

Vaše otázky pre Luciana môžete posielať na woman@woman.sk