Výrazné náhrdelníky s veľkým šperkom – páčia sa mužom na nás?

Prečo niektoré ženy tak rady nosia náhrdelníky s veľkým šperkom?

Všimla som si, že niektoré ženy s obľubou nosia výrazné náhrdelníky, na ktorých visí ešte nápadnejší šperk. Sú výrazné náhrdelníky nejaká ženská úchylka, alebo sa to nebodaj mužom aj páči?

Zorka

Milá Zorka,

mnoho žien vôbec netuší, aký premyslený trik sa skrýva za touto v podstate bežnou ozdobou. Je to pasca! Mužský zrak totiž podvedome sleduje šípku tvorenú retiazkou, na ktorej je šperk zavesený. A šperk má potom aspoň na okamih upútať pozornosť muža, kým si uvedomí, že vlastne pozerá do výstrihu, kde sú dva ďalšie šperky pridané Prírodou. Veľmi rafinované a aj účinné! A vedeli to už aj koketné dámy v minulých storočiach!

Výrazné náhrdelníky
stock.adobe.com

Váš Lucian

Mohlo by vás zaujímať

ženy v mužskej košeli

Sú ženy v mužskej košeli sexi?

Je vzrušujúce, ak má žena na nahom tele mužskú košeľu? Čo muži považujú za sexi? Niektoré ženy zjavne majú v obľube mužský štýl obliekania – … Čítaj ďaľej

Čo si o nás myslia muži?

Kedy sme sexi?
Ako nás vidia?
Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám  .

Urobme si teda vo veciach jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Lucian.

Tento autor 7 kníh o partnerských vzťahoch, sexe a erotike písal dlhé roky pre ženské časopisy ako Slovenka, Eva, Rodina, Ženský magazín, magazín Moderná žena, Rebecca, Beauty and Woman, ale aj pre Playboy, či Kankán a teraz píše exkluzívne práve pre vás.

Vaše otázky pre Luciana môžete posielať na woman@woman.sk