Ženy s pehami – sú naozaj sexi?

Keď som bola ešte malá žiačka a chodila som do školy, chlapci sa pehavým spolužiačkam posmievali a vymýšľali si na ne všelijaké hanlivé rýmovačky. Keď sme však vyrástli, situácia sa akosi rýchloi a zázračne zvrtla a z našich pehavých spolužiačok sa stali obletované krásavice, ktoré boli stálym objektom mužského záujmu. Ako je to možné? Žeby ženy s pehami naozaj boli až také sexi?

Zara

Ženy s pehami
stock.adobe.com

Milá Zara,

Boli časy, kedy sa mladé dievčatá za svoje pehy hanbili. Ale to je spôsobené aj detským odporom k odlišnosti v dospievaní. Je tiež rozdiel podľa množstva pieh. Tých pár nad lícami rozhodne zaujme. A že vedia zaujať aj na televíznej obrazovke, či filmovom plátne, dokazujú u nás Táňa Pauhofová, či Vica Kerekeš. Vo svete potom herečky Lucy Liu, Julianne Moore, Emma Watson, či modelky Megan Fox a Kate Moss. A možno práve ich príklad priviedol niektoré ženy k nápadu napodobniť ich. A tak dnes tu máme novú kozmetickú službu Freckle Tattoos, vďaka ktorej si môžete nechať pehy aj vytetovať! Prečo? Lebo je to sexi! Ženy s pehami sú naozaj sexi

Čo si o nás myslia muži?

Kedy sme sexi?
Ako nás vidia?
Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám  .

Urobme si teda vo veciach jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Lucian.

Tento autor 7 kníh o partnerských vzťahoch, sexe a erotike písal dlhé roky pre ženské časopisy ako Slovenka, Eva, Rodina, Ženský magazín, magazín Moderná žena, Rebecca, Beauty and Woman, ale aj pre Playboy, či Kankán a teraz píše exkluzívne práve pre vás.

Vaše otázky pre Luciana môžete posielať na woman@woman.sk