Ženy s tmavými okuliarmi – sú pre mužov vzrušujúce?

Je možné, že sa mužom páčia ženy s tmavými okuliarmi?

V minulosti tmavé okuliare neodmysliteľne patrili najmä k letu, ale v poslednom čase by ich niektoré ženy nosili najradšej hádam aj do spálne! Je jedno, či svieti slnko, alebo je zamračené, bez slnečných okuliarov mnohé ženy ani päty z domu nevytiahnu! Ak už ich nemajú na očiach, tak určite aspoň na hlave. Žeby ženy s tmavými okuliarmi naozaj boli pre mužov také vzrušujúce?

Anka

Ženy s tmavými okuliarmi
Photo by Tamara Bellis on Unsplash

Anka,

toto je asi paradox, pretože v literatúre i básňach sa často opisujú ženské oči ako studne do duše. A hlboký pohľad do očí patrí medzi erotické výzvy. Tak prečo tomu brániť? Pretože k umeniu zvádzania patrí aj tajomno. Spoza oceánu sa k nám plazivo dostalo až vulgárne odhaľovanie ženských vnád, ako keby po stáročia skúsenosti celých generácií žien neprišli na to, že si kúsok tajomstva pre toho pravého musia vždy ponechať. Moslimské ženy to vzali doslova a dodnes to dodržiavajú. A ich muži sú celí dychtiví, aby sa k tomu „tajomstvu“ dostali. Ale u nás už aj plážové „hore bez“ prestáva byť atraktívne. Tak prečo si neponechať aspoň kúsok rafinovanosti? Navyše, v lete celkom logicky odôvodnenej. Buďte trochu tajomné, je to sexi!

Váš Lucian

Čo si o nás myslia muži?

Kedy sme sexi?
Ako nás vidia?
Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám  .

Urobme si teda vo veciach jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Lucian.

Tento autor 7 kníh o partnerských vzťahoch, sexe a erotike písal dlhé roky pre ženské časopisy ako Slovenka, Eva, Rodina, Ženský magazín, magazín Moderná žena, Rebecca, Beauty and Woman, ale aj pre Playboy, či Kankán a teraz píše exkluzívne práve pre vás.

Vaše otázky pre Luciana môžete posielať na woman@woman.sk