Prvá online gynekologická poradňa v Európe je slovenská!

Hľadáte odpovede na otázky z intímnej oblasti, premáha Vás ostych, neviete ako na to? Skúste to cez www.gynda.sk. Táto online gynekologická poradňa je zastrešovaná odborníkmi, ktorí vám poradia v prvej online gynekologickej poradni. MUDr. Nadežda Maličkayová a MUDr. Miroslav Smolík vám na vaše najpálčivejšie otázky odpovedia v krátkom čase po zadaní vašej otázky.

online gynekologická poradňa

Dozviete sa tu všetko o anatómii ženského tela, jeho postupnými premenami v jednotlivých fázach života.

Portál prináša informácie z oblasti gynekologických ochorení a ako postupovať pri ich riešení.

Ako sa pripraviť a neobávať gynekologických vyšetrení, kedy je čas na prvé gynekologické vyšetrenie, z čoho pozostávajú jednotlivé úkony vyšetrení, akú pravidelnosť dodržiavať pri preventívnych prehliadkach.

Oboznamuje s menštruačným cyklom, jednotlivými fázami, prípadnými poruchami, hormonálnymi  vplyvmi na samotný priebeh menštruácie, ovuláciou.

Neviete pre aký typ antikoncepcie sa rozhodnúť? Nazrite do sekcie Antikoncepcia a dozviete sa všetko z danej oblasti.

Prechádzate menopauzou a potrebujete rady ako ju zvládnuť čo najlepšie? Potrebujete sa dozvedieť viac o Hormonálnej substitučnej liečbe? Zaujíma vás Nehormonálna liečba v klimaktériu? Sekcia Menopauza – Klimaktérium vám poskytne odpovede.

Ak Vaše otázky smerujú na tému Choroby prsníkov, alebo Gynekologické operácie, aj tieto témy sú obsiahnuté na gynekologickom portáli www.gynda.sk – portál, ktorý chráni pohlavné zdravie ženy.