SPÄŤ
Sexuológ

Mužský bod G

Od: Henrieta Karabova 20.7.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Rada by som vyskúšala v našom sexuálnom živote s manželom niečo nové. Čítala som v nejakom časopise, že existuje mužský bod G, ktorý má podobnú funkciu ako u žien. Vraj jeho dráždenie dokáže mužom poskytnúť veľkú rozkoš. Kde sa tento bod nachádza a ako ho mám dráždiť? Má ho každý muž? Dokáže spôsobiť mužom aj orgazmus?

Odpoveď:

Zóny, ktorým sa hovorí erogénne – teda také, ktoré citlivo reagujú na dotyky, masáže a iné spôsoby láskania a sú príčinou erotického vzrušenia majú muži na svojom tele rozmiestnené veľmi individuálne. Preto sa nedá brať tento návod tak, že by platil na každého. Je nutné si vyskúšať, na čo je milovaný muž najcitlivejší, čo sa mu páči a čo ho vzrušuje. Treba sa držať zásady, ktorá hovorí, že správna a milujúca partnerka sa nevzdáva hneď po prvom neúspechu. Naopak by to malo byť povzbudením k ďalšiemu hľadaniu. Čo vám teda milé manželky a partnerky doporučiť?

Všeobecne platí, že väčšina mužov je zvlášť citlivá na miestach, ktoré sú pokryté vlasmi, alebo ochlpením.
Medzi najcitlivejšie mužské oblasti sa považuje okolie mužských pohlavných orgánov.
Ak obdivuje žena penis svojho partnera, je to ako by obdivovala celého muža. Veď ide priamo o symbol jeho mužstva, ktorý znamená silu, víťazstvo, nadvládu. Je nielen pýchou muža, ale aj zdrojom ženského vzrušenia. Je teda vhodné, aby sa žena naučila o tento symbol svojho partnera dokonale starať a správne ho „obhospodarovať“. Ženy, snažte sa teda v spolupráci so svojím partnerom poznať tento symbol čo najlepšie. Láskajte ho rukami, ústami i jazykom, a sledujte reakcie svojho partnera.

V sexuálne dobre zladenom páre sa penis stáva objektom spoločnej zábavy oboch milencov.

Teda čo by sa dalo považovať za tzv. G bod

Telo penisu – v tejto časti mužského pohlavného údu sa nenachádza veľa nervových zakončení. Netreba sa preto obávať aj silnejšieho stisku ani pomerne intenzívnejšieho láskania.

Žaluď – táto „hlavička“ je snáď najcitlivejšou časťou penisu. Jej láskanie prináša mužom silné vzrušenie a uspokojenie. Najskôr sa treba žaluďa iba zľahka dotýkať špičkou jazyka, potom postupne pridať na intenzite. Skúste zľahka zovrieť žaluď medzi pery a jazykom pátrajte v mäkkej predkožke.

Uzdička – je iba tenký prúžok kože, ktorý spája predkožku so žaluďom. Je to veľmi citlivé miesto, ktoré len čaká na citlivé ženské prsty, vlhký jazyk, alebo dotyky zdurenej prsnej bradavky.

Okraj žaluďa – veľmi citlivé miesto na vyvolanie príjemných pocitov. Pokiaľ budete penis dráždiť ústami a jazykom, venujte okrajom mimoriadnu pozornosť. Môžete meniť rýchlosť i smer pohybov, špičkou jazyka sa pohybovať po obvode, fantázii sa medze nekladú, uvidíte aký to bude mať efekt…

Miešok – má dôležitú funkciu nielen erotickú ale aj rozmnožovaciu, pretože ukrýva rozmnožovacie žľazy, semenníky, ktoré pre správnu činnosť potrebujú mimoriadnu starostlivosť, ktorú im miešok zabezpečuje. Pod kožou sú ukryté veľmi jemné svalové vlákna, ktoré sa podľa okolitej teploty zmršťujú a priťahujú sa k telu viac či menej. Miešok je veľmi tenký a vysoko citlivý. Treba s ním preto aj podľa toho zaobchádzať. Prílišný stisk je pre muža veľmi bolestivý, ale šikovná milenka to iste zvládne a pripraví mužovi silné vzrušujúce pocity ak ho bude jemne láskať prstami, ľahučko poštipkávať a nežne bozkávať.

womangalérie VŠETKY