Milujem maminu kamarátku!

Zdravím,

mám dvadsaťosem rokov a milujem maminu kamarátku. Nie, nie je päťdesiatnička ako moja mama, ale má 43 rokov, je rozvedená a má jedného 10-ročného syna. Andrea, tak sa žena mojich snov a túžob volá, vôbec nevyzerá na svoj vek a v porovnaní s babami, s ktorými som doposiaľ chodil, má poriadne navrch.

Milujem maminu kamarátku

Nie je to žiadna rozmaznaná princezná, ale zrelá, atraktívna žena, ktorá pozná svoju hodnotu, robí všetko pre to, aby jej syn bol šťastný a je aj veľmi úspešná v práci. Vlastne, je to kolegyňa i kamarátka mojej mamy a veľmi dobre si rozumejú. Poznám ju už dlhší čas, ale náš vzťah sa začal rozvíjať až potom, keď som ju raz po oslave viezol domov. Keď sme zastali pri jej dome, ešte sme sa dlho rozprávali a keď som ju ju potom chcel pobozkať na rozlúčku, jednoducho som sa neovládol a pobozkal som ju oveľa vášnivejšie ako býva zvykom…

Nebránila sa, iba sa na mňa roztúžene zadívala a potom sme sa už obaja oddali svojmu ošiaľu. Nebudem zapierať, v tú noc som skončil u nej doma, kde sme sa po prvý raz milovali – a bolo to nádherné. Vlastne, najkrajšie milovanie v mojom doterajšom živote. Syna mala u rodičov, tak sme sa jeden druhému mohli venovať celkom nerušene…

Odvtedy sa tajne stretávame a niekoľkokrát som sa stretol už aj s jej synom a musím povedať, že si celkom dobre rozumieme. Miško, jej syn, však zatiaľ nevie, že som frajerom jeho mamy – pozná ma, lebo občas príde so svojou mamou k nám, keď ich pozveme na grilovačku alebo tak. Ja zase Miška občas zoberiem na futbal, alebo si s ním zahrám ping pong – tak to úplne miluje a teší sa na to, pretože jeho otec žije v zahraničí a veľmi sa mu nevenuje.

Ja to však už veľmi dlho takto nevydržím, pretože by som chcel byť so svojou láskou najradšej stále. Ale zatiaľ som akosi nenašiel odvahu povedať to svojim rodičom, a najmä svojej mame… Andrea síce už mojej mame povedala, že má mladého milenca, s ktorým si veľmi rozumie a že ho má rád aj jej syn, ibaže moja mama netuší, že ten milenec som ja…! Tento stav už trvá tri mesiace. Čo by ste mi poradili? Nechcem to pokaziť, ale Andreu, maminu kamarátku, milujem!

Šimon

Woman radí:

V rubrike “Woman radí “na vaše otázky pravidelne budú reagovať Karin a Lucian. Keďže zvyčajne ide o  medziľudské vzťahy, citové problémy, ale aj iné otázky intímnejšieho charakteru, s ktorými si neviete poradiť, možno vám pomôže, ak sa k vášmu problému vyjadrí žena i muž. Dúfame, že vám pomôžeme správne sa rozhodnúť…

Ako to vidí Lucian:

Milý Šimon,

Milujem maminu kamarátku

tak to je teda pekná motanica! V mojej najnovšej e-knihe Príručka do postele: Láska – Sex – Orgazmus som z odborných zdrojov aj laických svedectiev zozbieral a vyložil takmer všetko o mileneckých vzťahoch, ale toto počujem po prvý krát. Ale iste sa to nestalo po prvý krát.

Paradoxne, o to jednoduchšie je riešenie. Neriešiť to. Veď to zoberme logicky – čo z toho bude mať Tvoja matka za osoh, že sa toto dozvie? A aká je istota, že ten milenecký vzťah vydrží? Jaj, keby ste sa chceli brať, alebo sa k nej chceš presťahovať – to už je iná káva, ale takto? Čo koho do toho – ako sa hovorí u nás v Krasňanoch. A čo keď prvotný ošiaľ zamilovanosti (opísaný v uvedenej knihe v kapitole o biochémii lásky, pozri https://www.martinus.sk/?uItem=592475#description) zákonite opadne? Vy sa rozídete a šoky matke ostanú. Tak to proste nerieš! A keď už, ženy si to vedia najlepšie povedať. Nechaj to na partnerku, maminu kamarátku. Ak už, nech to rieši ona. Držím palce.

Ako to vidí Karin:

Šimon, je pekné, že Andreu, maminu kamarátku miluješ a viem si predstaviť, že zrelá žena v plnej svojej kráse môže byť pre Teba veľmi príťažlivá. A že Ti má naozaj čo ponúknuť. Aj Ty jej, takže momentálne prežívate čarovné obdobie, keď jeden druhému odovzdávate niečo veľmi drahocenné a vzrušujúce. Teba fascinuje jej rozvinutá opojná ženskosť a skúsenosti, kým ona určite oceňuje Tvoju dravosť, hravosť a mladosť. Momentálne to obom prospieva a určite by bolo krásne, keby ste mohli byť čo najviac spolu.

Ibaže… Andrea nie je sama – má desaťročného syna, ktorého nesmiete raniť. Ak by si vstúpil do Miškovho života ako nádejný kandidát na náhradného otca, ktorého si on obľúbil, a potom by si sa s jeho mamou rozišiel, niesol by to naozaj veľmi ťažko. Ja by som navrhovala ešte chvíľu s dôležitými rozhodnutiami počkať a spoznávať sa. S Miškom, aj s jeho mamou.

Mohlo by vás zaujímať

ženy v mužskej košeli

Sú ženy v mužskej košeli sexi?

Je vzrušujúce, ak má žena na nahom tele mužskú košeľu? Čo muži považujú za sexi? Niektoré ženy zjavne majú v obľube mužský štýl obliekania – … Čítaj ďaľej

Pokojne môžeš Miška brávať na futbal, alebo sa vybrať niekam na výlet spolu s ním, aj s jeho mamou, ale zatiaľ mu ešte neprezraďte, že sa ľúbite. Napokon, deti sú veľmi bystré, takže ak to budete spolu myslieť naozaj vážne, aj sám si všimne Vašu vzájomnú náklonnosť.

No a pokiaľ ide o Tvoju mamu – tej by som to radšej už nejako opatrne naznačila – aby sa neurazila… Čas ukáže, či je to láska, alebo len ošiaľ. To pocítiš sám.