Moja milá zažila aj lesbický vzťah!

Ahojte,

mám 29 rokov a som šťastne zaľúbený. S Inou som sa zoznámil asi pred polrokom a musím povedať, že ma očarila už na prvý pohľad. Je krásna, nežná i vášnivá – presne tak, ako sa mi to páči, a napriek tomu mám v poslednom čase pochybnosti, či náš vzťah nie je iba chvíľková ilúzia a či nás raz nepríjemne nedobehne niečo, čo sa stalo v minulosti. Konkrétne, v jej minulosti.

lesbický vzťah

A pritom to začalo tak nevinne a romanticky: Sedeli sme pri telke, popíjali sme výborné vínko a užívali si pohodu. Neviem, či to, čo nasledovalo, zapríčinilo víno, alebo dej filmu, ktorý rozvíjal príbeh lesbickej lásky, ale isté je, že toho večera sa mi moja láska priznala, že aj ona už prežila niečo podobné. Ostal som v šoku – také niečo som absolútne nečakal… !

Vraj to bolo ešte na internáte a zviedla ju jedna kamarátka. Obidve síce vtedy niečo popili na nejakom žúre, ale vraj to bolo celkom príjemné a zopárkrát si to aj zopakovali. Keď si však kamarátka-zvodkyňa začala na Inu robiť nároky a chcela intenzívny vzťah, moja milovaná to vzdala a uvedomila si, že o lesbický vzťah nestojí, že to bol len taký úlet a že chce na to čo najskôr zabudnúť. Odvtedy sa už nič také nezopakovalo a ani po ničom takom netúži.

Ľúbi vraj len mňa a je šťastná, že sme našli jeden druhého. 

Ja som sa však akosi zasekol… Pristihujem sa pri tom, ako si predstavujem svoju milovanú roztúženú v náručí inej ženy… a vôbec sa mi takýto obraz nepáči. Môžem jej veriť, že niečo podobné znovu nevyvedie? Myslíte si, že to bola len zvedavosť a chvíľkové poblúznenie? Milujem ju, ale… Čo by ste mi poradili?

Rišo

Woman radí:

V rubrike “Woman radí “na vaše otázky pravidelne budú reagovať Karin a Lucian. Keďže zvyčajne ide o  medziľudské vzťahy, citové problémy, ale aj iné otázky intímnejšieho charakteru, s ktorými si neviete poradiť, možno vám pomôže, ak sa k vášmu problému vyjadrí žena i muž. Dúfame, že vám pomôžeme správne sa rozhodnúť…

Ako to vidí Lucian:

Drahý Rišo, keď len toto je pre Teba problém, tak Ťa ubezpečujem, že to problém nie je.

To, že niektoré ženy môžu mať v mladosti celkom nevinné lesbické skúsenosti je rovnaké, ako že niektorí muži majú v mladosti celkom nevinné homosexuálne skúsenosti. Je to obdobie hľadania a nachádzania limitov nášho intímneho života. Navyše, práve takáto skúsenosť pomáha každému jasne si určiť, kam patrí a s kým chce žiť. Tvoja Ina by Ti predsa nehovorila o niečom, čo by nemala dávno vyriešené. A to tým, že je oddaná Tebe.  Odporúčam v tomto smere užitočnú knižočku „Prvá pomoc pri partnerských problémoch“. Tam by si zistil, že v spolužití ľudia našli už aj celkom neuveriteľné spôsoby spolužitia. Tu je príklad z uvedenej knižky:

Prva pomoc pri partnerskych problemoch

  „Jeden z najslávnejších českých spisovateľov Karel Čapek mal chatrné zdravie a nebol práve krásavec. Napriek tomu svoj život až po predčasnú smrť spojil s jednou z najžiadanejších českých herečiek Olgou Scheinpflugovou. Jeho matka ich vzťahu bránila, dobre tušiac, že je to v „súboji pohlaví“ veľmi nevyrovnaný pár. To sa prejavilo aj na ich prvej spoločnej predsvadobnej dovolenke v Krkonošiach, kde „tomu najhoršiemu“ mala brániť prítomnosť Čapkovej staršej sestry. Faktom je, že po dovolenke Olga oznámila, že je tehotná a že pôjde na potrat. Čapek sa jej to márne snažil vyhovoriť, nebolo totiž isté, či išlo naozaj o jeho dieťa. Rozišli sa teda, ale na Scheinpflugovú to tak doľahlo, že sa rozhodla pre samovraždu.

Našťastie, neúspešne, takže sa k nej zakrátko Čapek vrátil, a to s pozoruhodnou dohodou, že jeho milej nebude prekážať v iných vzťahoch. Zakrátko sa v jej posteli vystriedalo niekoľko známych mužov, až kým tam nevhupol aj syn vtedajšieho prezidenta Jan Masaryk. To už nešlo prehliadať, pretože sa s Čapkom pravidelne stretávali na stretnutiach „pátečníků“ každý piatok v prezidentskej rezidencii v Lánoch. Čapek trápnu dilemu vyriešil tým, že Olgu požiadal o ruku. Tak si ju po rokoch predsa len zobral.“

Tak to vidíš, v porovnaní s týmto príkladom z knižky „Prvá pomoc pri partnerských problémoch“ iste chápeš, že sa naozaj nemáš prečo trápiť. Ina je úprimná a nič pred Tebou nezatajuje. Tak buď rád!

Ako to vidí Karin:

Rišo, viem si predstaviť, že Ťa priznanie Tvojej milej asi nepotešilo, ale takisto by sa Ti zrejme nepáčilo ani to, keby Ti začala rozprávať o vzťahu s iným mužom, ktorý bol Tvojím predchodcom (ak taký, samozrejme, bol). Možno vtedy by si si zase predstavoval svoju lásku v náručí iného muža – a takáto predstava by sa Ti, pochopiteľne, asi tiež nepáčila. 

Ak Ti môžem poradiť – nekaz si život a nesnaž sa riešiť niečo, čo už sa stalo a čo vôbec nemôžeš zmeniť. Nemá zmysel žiarliť na minulosť Tvojej milej a umárať sa nad tým, že čo ak by v budúcnosti znovu zatúžila po vzťahu so ženou…

Dôležité je to, čo Ti jasne povedala: Skrátka, že si uvedomila, že o lesbický vzťah nestojí a že chce na to čo najskôr zabudnúť. Bol to len taký úlet a ona bola taká úprimná, že sa Ti s tým priznala. Nemá teda pred Tebou tajnosti a plne Ti dôveruje, tak to nepokaz hlúpymi predstavami a obavami. Máte sa radi, je Vám spolu dobre – tak si to vychutnajte.

Mimochodom, Ty si sa Ine zdôveril tiež so všetkým? Alebo si si radšej niektoré epizódky nechal pre seba…? Nechcem Ti krivdiť, ale bolo by mi ľúto, ak by si na Inu zanevrel iba preto, že sa Ti zdôverila. Veď ako píšeš, si šťastne zaľúbený do  ženy, ktorá je krásna, nežná i vášnivá, tak sa z toho teš a nehľadaj zbytočne problémy tam, kde nie sú.

Vieš, koľkí muži by radi boli na Tvojom mieste…?

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom AVON.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Objavte luxusný pôžitok v podobe novej značky Encanto od AVONu!

Spoločnosť AVON Cosmetics v spolupráci s ambasádorkou Darou Rolins predstavuje novú dámsku značku telovej starostlivosti Encanto v dvoch líniách, ktoré rozmaznajú vašu pokožku očarujúcimi kompozíciami ich vôní.

AVON rozširuje portfólio výrobkov starostlivosti o telo o dve exkluzívne voňavé línie Encanto Fascinating a Encanto Irresistible. Ich bohaté zloženie sa rýchlo vstrebáva a poskytuje 48-hodinovú hydratáciu pokožky so vzácnymi olejmi. Jedinečná vôňa noviniek, ktorá trvá, je vytvorená renomovaným majstrom parfumérom. Ako vníma novú značku Encanto jej tvár Dara Rolins? „Nová rada Encanto je okúzľujúca a ženská, ktorá omámi vaše zmysly! Rozmaznajte sa podmaňujúcimi vôňami a užívajte si nezabudnuteľný zážitok presne ako ja.“

Encanto Fascinating

Fascinujúca hodvábna línia Encanto Fascinating rozmazná nielen vašu pokožku komplexom luxusných olejov, ale aj zmysly. Výrobky majú absolútne ženskú vôňu, ktorá vás zahalí exotickým závojom nefritovej liany, ružového korenia a pižma. Zároveň poskytuje pokožke dlhodobú hydratáciu.

Olej do sprchy a do kúpeľa Encanto Fascinating

Zjemňujúci parfumovaný olej perfektne hydratuje a upokojuje pokožku. Ľahké nemastné zloženie sa rýchlo vstrebáva.

Telové mlieko Encanto Fascinating

Parfumované telové mlieko hĺbkovo vyživuje a intenzívne hydratuje aj suchú pokožku až na 48 hodín.

Telový sprej Encanto Fascinating

Ľahký parfumovaný telový sprej príjemne osviežuje pokožku.

Toaletná voda Encanto Fascinating

Exkluzívna vôňa vytvorená renomovaným majstrom parfumérom.

Krém na ruky Encanto Fascinating

Parfumovaný krém na ruky hydratuje, vyživuje pokožku a zanecháva ju na pocit hodvábne jemnú. Rýchlo sa vstrebáva.

Encanto Irresistible

Neodolateľná línia Encanto Irresistible je plná pôžitku. Pokožku rozmaznáva vďaka bohatému luxusnému zloženiu so vzácnymi olejmi. Dodáva jej dostatočnú hydratáciu po dobu hodín. Navyše jej absolútne ženská vôňa vás zas očarí omamným závojom čerstvých malín, frézie a heliotropu.

Olej do sprchy a do kúpeľa Encanto Irresistible

Zjemňujúci parfumovaný olej s trblietavými čiastočkami perfektne hydratuje a upokojuje pokožku. Ľahké nemastné zloženie sa rýchlo vstrebáva.

Telové mlieko Encanto Irresistible

Parfumované telové mlieko hĺbkovo vyživuje a intenzívne hydratuje aj suchú pokožku až na 48 hodín.

Telový sprej Encanto Irresistible

Ľahký parfumovaný telový sprej príjemne osviežuje pokožku.

Toaletná voda Encanto Irresistible

Exkluzívna vôňa vytvorená renomovaným majstrom parfumérom.

Krém na ruky Encanto Irresistible

Parfumovaný krém na ruky hydratuje, vyživuje pokožku a zanecháva ju na pocit hodvábne jemnú. Rýchlo sa vstrebáva.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom kozmetiky od AVON.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Výhercovia:

Jozef Mášik

Beata Pikalová

Andrea Hozová