SPÄŤ
Woman radí

Partner mi pri milovaní spôsobuje bolesť…! Mám sa báť?

Od: Jana Vančová 16.2.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ahojte,

Mam 31 rokov, nového priateľa a taký zvláštny intímny problém, že sa o ňom hanbím hovoriť aj s najbližšou priateľkou… Prečo? Dôvodom sú zvláštne sexuálne praktiky, ktorým môj priateľ holduje. V podstate som sa s takým niečím ešte nestretla a ani jedna moja priateľka sa mi s niečím podobným nezdôverila: Môj priateľ mi totiž pri milovaní čoraz častejšie  spôsobuje bolesť. Najčastejšie tak, že ma prinúti, aby som si vyzlečená kľakla pred neho, aby sa so mnou mohol milovať odzadu, ale ešte skôr, ako sa tak stane, začne ma udierať po zadku.  Často sú jeho údery také silné, až kričím od bolesti a z očí mi tečú slzy.

milenci

Pohľad na moju zadnú časť, ktorá dostáva riadny výprask, a moje stonanie a slzy ho tak veľmi vzrušia, že potom je z neho ten najvášnivejší milenec, ktorý ma zahŕňa prejavmi nežnosti od hlavy až po päty.  Keď sa pomilujeme, ešte dlho potom ma nežne objíma a z očí mu tečú slzy. Niekedy ma aj prosí o odpustenie a pýta sa, či ma to naozaj až tak veľmi bolelo a potom mi chce boľavé miesta ošetrovať a natierať, aby sa rýchlo zahojili. Stáva sa, že po takomto zvláštnom milovaní mávam aj modriny. Keď ich objaví, dlho a nežne bozkáva, ale nabudúce sa znova nevie krotiť a urobí mi ďalšie… Som z toho zmätená a neviem, čo si mám o tom myslieť. Mám sa báť, alebo je to normálne? Neviem…doteraz som niečo také nezažila, tak sa trochu bojím. Ale musím aj priznať, že naše milovanie je súčasne veľmi vzrušujúce a intenzívne. Často však myslím na to, či to vydržím, ak by svoje praktiky ešte viac vystupňoval. No tak trochu by som bola aj zvedavá, aké by to bolo, keby… Nevyznám sa sama v sebe – aj ma to vzrušuje, aj sa bojím. Nie je to chorá situácia…?

 Nela

Woman radí:

V rubrike “Woman radí “na vaše otázky pravidelne budú reagovať Karin a Štefan. Keďže zvyčajne ide o  medziľudské vzťahy, citové problémy, ale aj iné otázky intímnejšieho charakteru, s ktorými si neviete poradiť, možno vám pomôže, ak sa k vášmu problému vyjadrí žena i muž. Dúfame, že vám pomôžeme správne sa rozhodnúť…

StefanAko to vidí Štefan:

Nela, nič, čo vyhovuje obom, nie je choré. Medzi vzrušením a bolesťou je veľký rozdiel. Aj keď je zrejmé, že často kvôli veľkému vzrušeniu, prípadne adrenalínu, bolesť necítime. To ale neznamená že potlačená bolesť neexistuje. Ty sama musíš vyhodnotiť dokedy chceš posúvať hranice svojej bolesti z dôvodu stupňovania svojho vzrušenia. Zo žiadneho iného dôvodu. Ak má byť Tvoj partner vzrušený a Ty máš preto trpieť , tak je to o ničom… To všetko je však na diskusiu – napríklad,  ak sa viete dohodnúť na bezpečnostných signáloch. Teda ak bolesť znášaš dobrovoľne, ,len kvôli tomu aby Tvoj priateľ dosiahol maximálne vzrušenie  – samozrejme, je to Tvoja vec. Ale ak tá Tvoja BOLESŤ dosiahne mieru, za ktorú by už nemala pokračovať, tak Tvoj priateľ musí na základe Tvojho jasného signálu prestať. Je to – tak ako vždy – o dôvere… O týchto veciach sa však musíte dôkladne porozprávať. Predpokladám, že máš záujem o normálny vzťah s rovnocenným partnerom a nie o vzťah, kde sa jeden z vás bude výrazne dominantne vyvyšovať nad druhým. Tááákže opäť raz – všetko je o komunikácii.

karin, woman radiAko to vidí Karin:

Nela, píšeš síce, že milovanie je veľmi vzrušujúce a intenzívne, takže sa Ti to asi aj tak trochu páči, ale z toho, čo uvádzaš, vanie aj strach… Z toho, čo zase bude nabudúce, či sa partner v ošiali vášne nezmení na neovládateľné zviera, ktoré sa bude riadiť iba svojimi pudmi a zabudne na to, že je s ním milovaná a milujúca bytosť, ktorá má dušu… To, že Ti vo chvíľach, ktoré by mali byť pre Vás najkrajšie a najintímnejšie, spôsobuje modriny a že ho vzrušujú Tvoje slzy, sa mi vôbec nepáči. Čo ak svoje praktiky jedného dňa vystupňuje až do takej miery, že to pre Teba už vôbec nebude vzrušujúce, ale iba hrozne bolestivé a že ho už nezastavia ani Tvoje prosby a slzy? Myslím si, že je najvyšší čas, aby ste sa o tom porozprávali a ak Ťa to, čo robí, začína desiť a začínaš sa báť, nie je to vôbec dobré znamenie. Ak Ťa naozaj miluje, a nemyslí iba na svoju rozkoš, určite by mal brať do úvahy aj to, čo je Tebe príjemné. Ináč nemiluje Teba, ale ide mu len o samotný akt milovania a o to, aby on sám zažil maximálnu rozkoš. To, o čom píšeš, je však na míle vzdialené od tých nádherných a sladkých pocitov, ktoré vo chvíľach najväčšej vášne a rozkoše zažívajú dvaja ľudia, čo sa skutočne milujú a túžia po sebe. Spamätaj sa, prosím, a ujasni si, čo cítiš: Ak je to vzrušenie, túžba a dôvera, môžete sa o všetkom s partnerom porozprávať a dohodnúť si pravidlá vášho intímneho života, aby si po milovaní nebola ponížená, uplakaná a plná modrín, ale šťastná a roztúžená. Ak máš však strach a partner svoje praktiky nechce meniť, bude najlepšie sa rozísť…

womangalérie VŠETKY