Prečo nosí môj muž medzi dokladmi kondómy?

Ahojte,

mám také zvláštne tajné trápenie: Minule mi manžel telefonoval, že si asi zabudol doma puzdro s dokladmi a chcel sa uistiť, či to naozaj nechal doma, alebo či ich náhodou nestratil. Našťastie, jeho doklady som našla aj s puzdrom na skrinke v chodbe, ale súčasne som objavila aj niečo, čo mi vyrazilo dych. Keď som puzdro otvorila a narýchlo som doň nazrela, objavila som v ňom zopár kondómov! Takmer som odpadla. Neviem si rozumne vysvetliť, načo také niečo nosí so sebou, keď ide do práce, alebo kdekoľvek. Navyše, my pri milovaní  kondómy nepoužívame…! Začínam ho podozrievať, že mi je neverný. Veď načo by také niečo nosil so sebou? Medzi dokladmi? Načo to potrebuje, keď je mimo domu? Neverím, že je to len z nejakej frajeriny… Napriek tomu, že sa ku mne správa normálne a milo, a nič nenasvedčuje tomu, že by mal nejakú milenku, začínam ho upodozrievať. Neviem už ďalej žiť v takýchto pochybnostiach a súčasne sa bojím, čo bude, ak sa dozviem, že moje pochybnosti boli oprávnené. Čo mám robiť?

Laura

kondómy

Woman radí:

V rubrike “Woman radí “na vaše otázky pravidelne budú reagovať Karin a Štefan. Keďže zvyčajne ide o  medziľudské vzťahy, citové problémy, ale aj iné otázky intímnejšieho charakteru, s ktorými si neviete poradiť, možno vám pomôže, ak sa k vášmu problému vyjadrí žena i muž. Dúfame, že vám pomôžeme správne sa rozhodnúť.

StefanAko to vidí Štefan:

Laura,

pýtaš sa, čo máš robiť? Hlavne sa neunáhli! Nesprav žiadnu chybu. Nepýtaj sa. Možno bolo niečo, čo Ti Tvoj manžel nechce povedať… Ak bude vhodná chvíľa, možno o dva – tri mesiace, potom jemne pripomeň, čo si našla a spýtaj sa, o čo ide. Možno sa len chce chrániť pre prípad prípadného dobrodružstva a možno Ti naozaj  zahýba. V každom prípade  postupuj opatrne – ako vidíš, aj muži majú svoje tajomstvá…

karin, woman radiAko to vidí Karin:

Milá Laura, ja by som asi nechodila okolo horúcej kaše, ani by som sa nechcela kvôli niečomu takémuto trápiť. Najjednoduchšie bude, ak sa ho na to pri prvej vhodnej príležitosti rovno opýtaš. Možno budeš prekvapená, že dôvod je oveľa nevinnejší ako si si myslela. Nemal napríklad Tvoj drahý nedávno meniny alebo narodeniny? Možno mu to podarovali kamaráti, v domnienke, že vymysleli neviem aký úžasný a vtipný darček… A možno to bolo pribalené aj v nejakom časopise – tak to jednoducho vybral a strčil medzi doklady – veď škoda zahodiť, no nie…?

Nechce sa mi veriť, že ak by Ti bol náhodou neverný, strčil by si zopár kondómov takto bezstarostne rovno do puzdra medzi doklady… Samozrejme, ani takúto možnosť nemožno celkom vylúčiť… Opýtaj sa ho na to, a hneď budeš mať vo veci jasno. Možno sa naozaj trápiš zbytočne. A ak nie, tak nech sa teraz potrápi on, keď to bude vysvetľovať… 😛