5 + 1 tip, ako urobiť radosť sebe aj svojej kamarátke v predvianočnom zhone

Dni utekajú ako para nad hrncom a už čoskoro to vypukne. Zase ten kolotoč vianočných príprav – vyberanie darčekov, nákupy, pečenie koláčov, veľké upratovanie a excelentná výzdoba. Kiežby jeden mohol zabudnúť aspoň na každodenný stres v práci a doma. Čo tak tentoraz zastaviť sa a urobiť si čas na seba a svoju kamarátku? Obe to určite náležite oceníte. Ako? Poradíme vám!

urobiť radosť

Zájdite si ku kaderníkovi

Ste rada, že vám z toho všetkého stresu ešte nestoja vlasy na hlave? No, čo nie je, môže byť, že… Preto radšej na nič nečakajte, zdvihnite telefón a objednajte seba aj kamošku do svojho obľúbeného salónu. Nielenže budete mať nový účes, ale stihnete sa pri tom aj riadne porozprávať.

ako urobiť radosť

Vírivka, sauna, masáže?

RELAX. Ten by sme si v tomto období priali určite všetci. Urobte si chvíľu a navrhnite svojej kamarátke návštevu wellness. Zaiste ju potešíte. Môžete si tak užiť spoločný pokec vo vírivke alebo saune. Alebo si zájsť napríklad na masáž, ktorá vás uvoľní a upokojí zároveň.

Manikúra z pohodlia domova

Nemáte čas navštevovať salóny alebo vám práve nemá kto postrážiť deti? Nevadí. Pozvite kamarátku k sebe, uvarte kávu a urobte si manikúru z pohodlia domova. Pýtate sa ako? No jednoducho. S pomocou domácej sady na gélové nechty to pôjde ľahko. Navyše vám potom niekto môže urobiť radosť pod stromčekom s vianočnou kolekciou gél lakov.

Poriadna dávka odpočinku

Pre väčšinu z nás je vianočné obdobie neskutočne vyčerpávajúce. A preto si zaslúžite poriadnu dávku odpočinku! A čo by to bol za relax, keby ste v tom zostali samy? Vezmite kamarátku a vyrazte v ústrety novým dobrodružstvám. Čo takto výlet do hôr alebo zájazd do Viedne na preslávené vianočné trhy? 

Darček, ktorý nesklame 

Kamarátka má narodeniny alebo ju chcete obdarovať na Vianoce? Novú kabelku si práve kúpila, svet precestovala a oblečenia má toľko, že jej skriňa praská vo švíkoch. Dumáte a premýšľate, čím jej tak asi urobiť radosť? A čo takto darčekový poukaz? Tým zaručene potešíte!

urobiť radosť

Čas

Možno ste sa pozastavili nad tým, že sú predchádzajúce tipy trochu nákladné. Hlavne teda čo sa peňazí týka. A máte pravdu. Ale vo finále nie je až také dôležité, či bude spoločný čas stáť majland alebo si zájdete len na kávu, do kina alebo na prechádzku. Dôležité je, že zabudnete aspoň na chvíľu na každodenné starosti a vypustíte paru.

Takže nech už sa vám páči ktorýkoľvek z tipov, myslite hlavne na ten posledný, ktorý je zároveň ten najpodstatnejší z nich. Pretože nech už svoju kamarátku vezmete kamkoľvek alebo ju obdarujete čímkoľvek, dôležitý je hlavne čas, ktorý pritom spoločne strávite. Ten vás obe poteší totiž oveľa viac ako všetky dary a peniaze sveta.