Aj kancelária môže ožiť jarnou náladou

Blíži sa čas, kedy za oknami všetko ožíva. Vo vetre začnú opäť lietať pestrofarebné motýle a niektoré vtáky sa vracajú zo zimnej dovolenky. Prízemný mráz vystrieda ranná rosa a ľudia začnú mať viac energie. Tí, ktorí pracujú v kancelárii, sa tomuto obdobiu potešia snáď najviac zo všetkých.  Ako sa však obklopiť jarnou náladou, keď to za oknami vyzerá ešte mrazivo?

Pojmy súvisiace s týmto ročným obdobím spojila značka Herlitz a vytvorila nový rad pestrofarebných motívov Ladylike Birds a Ladylike Flowers. Nové dizajnové produkty ponúkajú všetkým z nás krátky útek od všedných pracovných povinností. Počas zimy si môžete v kancelárii vytvoriť jarnú atmosféru a podporiť takým spôsobom svoju kreativitu. A to hlavne dizajnom Ladylike Birds. Vďaka jemnosti bielych kvetov bude nejedna kancelária, písací stôl alebo školská lavica, zaplnená jarnými inšpiráciami. Či už v práci alebo doma, nápady sa s nástupom nového ročného obdobia budú len tak hrnúť. Jemný tyrkysový zápisník položený na písacom stole vám zaručene zdvihne náladu!

Ak by ste chceli privítať jar skôr ako jarným slnovratom, môžete využiť možnosť a obdarovať svojich blízkych edíciou Ladylike Flowers, ktorá je inšpirovaná jarnými kvetmi. Tmavé pozadie elegantne a zároveň jemne dopĺňajú veľké rozkvitnuté  kvety a poletujúce motýle, ktoré sú znakom zamilovanosti. S najkrajším ročným obdobím sa prebúdza i láska. Ľudia sa v tomto čase obdarovávajú, veď Valentín nie je iba o pároch. Môžete byť pozorní a podarovať pero z novej edície najlepšej priateľke, kolegovi v práci alebo babičke, ktorej by slúžilo na písanie receptov do jej starej kuchárky. Zápisníky môžete vylepšiť napríklad vlastným venovaním na prvej strane. Nápadom sa medze nekladú. 🙂 Nový kvetinový rad značky Herlitz je určený všetkým jemným a romantickým dušiam. Veď predsa tými správnymi darčekmi sa najčastejšie stávajú tie najpraktickejšie veci, no nie? V oboch farebných edíciách sa nachádzajú zakladače vo veľkosti A4, A5 a A6, takisto aj pevné zakladače vo veľkosti A4, do ktorých si môžete odložiť svoje obľúbené číslo časopisu. Zápisníky na vaše postrehy a nové nápady sú k dispozícii vo veľkosti A4, A5, a taktiež A6, ktorý sa vám zmestí aj do menšej kabelky. Rozhodnúť sa môžete pre linajkovú, štvorčekovú alebo čistú náplň. Jarná edícia tiež ponúka krásne guľôčkové perá a perá so štýlom my.pen, s ktorými pôjde písanie samo. Pre poriadok na vašom stole sa postarajú boxy na spisy, ktoré sú v rôznom prevedení, v oboch dizajnoch. Elegantným dojmom pôsobia dosky na dokumenty previazané gumičkou. Z nového dizajnového radu Ladylike Flowers alebo Ladylike Birds si môžete vybrať z naozaj širokej škály produktov. Vďaka šikovným a praktickým zápisníkom do kabelky, spolu s dizajnovými perami, sa môže premeniť aj ranná káva na krátku chvíľku určenú vašim nápadom.