SPÄŤ
PR-servis

Ako neskĺznuť na Valentína do stereotypov

Od: Henrieta Karabova 13.2.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ako oslavujete sviatok Svätého Valentína? Večerou a vínom s vaším miláčikom v hlučnej a preplnenej reštaurácii, spolu s desiatkami ďalších párov? Objednáte kvety a bonboniéru a potom strávite hodiny na telefóne naháňaním kuriéra? Vyberiete najlepšiu kartu s pozdravom zo zúfalého výberu na čerpacej stanici?

Durex

  1. február by mal byť najromantickejším dňom v roku, no bohužiaľ sa môže ľahko zmeniť na 24-hodinové predvídateľné sklamanie. Nový valentínsky výskum značky Durex1 takýto dojem potvrdzuje – až 40 % Britov sa nazdáva, že oslavy Valentína sú až príliš klišé, a takmer polovica sa na tento deň nikdy neteší.

Až 43 % opýtaných však uviedlo, že sa chce vymaniť z nudy a v roku  2016 zmeniť veci tak, že s ich láskou podniknú niečo naozaj iné. Ďalších 30 % hovorí, že chce vo vzťahu viac spontánnosti, a 28 % poznamenalo, že túži po väčšej vášni.

A tak na záchranu prichádza značka Durex s desiatimi originálnymi tipmi, ako to na Valentína poriadne roztočiť – pretože tentokrát do koša poputujú klišé a stereotypy – a nie gýčové medvedíky a ostatné nezmysly!

10. Vymeňte: spodnú bielizeň a nohavičky, ktoré sú… nuž nohavičky
Za: úžasné dobrodružstvo s bielizňou i bez nej
Výskum realizovaný značkou Durex ukázal, že každý piaty Brit by si na tohto Valentína od svojej lásky najviac prial spodnú bielizeň alebo erotickú hračku, takže prečo to celé namiesto predvídateľného pekného dvojdielneho darčeka trochu neokoreniť?

Durex

Hľadajte nohavičky, na ktorých je bavlnená klinová podšívka nezašitá a na jednom konci otvorená, zasuňte medzi dve vrstvy látky vibrátor a vytvorte si tak svoje vlastné vibrujúce nohavičky.  Vydajte sa na cestu s vibrátorom Durex Play Pure Fantasy a objavte sex, ktorý je vzrušujúcejší, než kedykoľvek predtým. Silu vibrovania môžete ľahko nastaviť  pomocou otočného spínača. 

Durex

9.Vymeňte: ošumelé milostné listy
Za: umenie rozžiariť srdce
Vaša milovaná osoba vždy rada prijme romantický list, v ktorom jej presne opíšete, čo pre vás znamená, no mnohým z nás to ide lepšie s obrázkami než so slovami.

Skúste obdarovať svojho partnera pekne zabalenou sadou umeleckých potrieb a navrhnite, že sa budete navzájom kresliť či maľovať. Striedavo si navzájom pózujte ako živé predlohy, buď voľne zahalení do županu, v spodnej bielizni alebo úplne nahí.

Keď sa budete vzájomne skicovať, budete si musieť detailne naštudovať črty vášho partnera. Ak ste spolu dlho a možno až príliš vzájomne zvyknutí na nahotu, môže ísť o skvelý spôsob, ako prejaviť uznanie telu vašej milovanej osoby. Ak ste talentovaní umelci, výsledkom môžu byť úžasné portréty. Ak vám to veľmi nejde, aspoň sa dobre zasmejete!

Do balenia prihoďte aj farby na telo, ak sa vám páči myšlienka vytvoriť umelecké dielo priamo na pokožke vašej lásky, až budete hotoví so skicami.

DurexDurex8. Vymeňte: otrepané a sprosté ľúbostné pesničky
Za: nadzmyslový filmový večer
Pustiť si album s výberom najlepších pesničiek o láske, je určite stereotyp. Je síce rozkošné, namixovať si zoznam piesní, ktoré pre vás oboch veľa znamenajú, existujú však aj iné vynaliezavejšie spôsoby, ako dodať vášmu milovaniu nadzvukovú intenzitu.

Značka Durex zistila, že štvrtina párov vo Veľkej Británii má v pláne pozrieť si spolu na Valentína nejaký erotický film. Prečo si ale nepustiť hudbu z filmu v spálni, kde môže pokračovať filmová nálada aj po záverečných titulkoch? Môžete spolu počúvať a dávať si pri tom navzájom masáže ako súčasť vašej predohry. Masážne gély Durex Play Massage 2v1 sú vhodné na použitie na celom tele, sú 100 % bezpečné pre kondómy a poslúžia aj ako intímne lubrikanty.

7. Vymeňte: nudné kytice
Za: kvety so zmyselnou silou
Značka Durex zistila, že pätina Britov plánuje kúpiť svojej polovičke na Valentína kvety. Je síce vždy potešením dostať veľa krásnych kvetov – no vzhľadom na to, že tretina ľudí chce aj to, aby ich dary boli viac neočakávané, možno je na čase popremýšľať o kyticiach novými spôsobmi.

Zvážte nákup bielych ruží miesto červených a pridajte im do vody vo váze „čarovný elixír“ (v skutočnosti červené potravinárske farbivo, ktoré podarujete v peknej nádobke). Kvety počas nasledujúcich dvoch dní nasajú farbu a zmenia sa z bielych na ružové. Jednoduché a cenovo dostupné, no nezabudnuteľné a svojrázne.

Ak chcete klasickým kvetom dodať dráždivý nádych, skúste previazať kyticu veľkou luxusnou stuhou z mäkkého hodvábu, ktorá môže poslúžiť aj na spútanie zápästí. Ak s partnerom alebo partnerkou radi experimentujete s technikou nežnej bondáže, nechajte sa zviazať, presne ako podarovaná kytica ruží!

Durex6.Vymeňte: otrepané hotely
Za: horúce chvíle v cudzom dome
Viac než štvrtina britských párov si chce vychutnať na Valentína nejakú erotickú hru. Ak chcete s vaším spoluhráčom alebo spoluhráčkou niekam vypadnúť, vymeňte rezerváciu hotela za noc cez sieť Airbnb a vychutnajte si zakázané tabu milovať sa v cudzom príbytku – je to fantázia, ktorá je zvyčajne nedostupná.

Vezmite si fotoaparát Polaroid, ak máte chuť urobiť pár šteklivých záberov vašich alter-eg, na dlážke v chodbe, v obývačke alebo na schodisku.

Pre zachovanie bezpečného sexu si nezabudnite na víkend do tašky pribaliť prezervatívy. K nim ešte pribaľte lubrikanty Durex, ktoré sú nefarbiace a ľahko umývateľné z posteľnej bielizne a textílií, takže po sebe nezanecháte žiadne stopy.

5.Vymeňte: preteky v míňaní peňazí
Za: drahocenné chvíle strávené spolu
Neuveriteľných 64 % respondentov v prieskume Durex uviedlo, že sa neteší na sviatok Valentína, pretože je príliš komerčný. Títo ľudia majú pocit, že všetko je len o míňaní peňazí, namiesto kvalitného trávenia času s ich milovanou osobou.

Tak prečo nespomaliť? 14. februára môžete venovať cvičeniu s názvom „pompoir“. Ide o erotickú techniku, pri ktorej je žena v polohe hore. Obaja zostávate čo najviac bez pohybu, pričom žena stimuluje muža opakovaným, rytmickým sťahovaním a uvoľňovaním svalov panvového dna.

Technika pompoir môže viesť k silným orgazmom u oboch, no vyžaduje si koncentráciu. Ak používate kondómy, budete potrebovať taký typ, ktorý prenáša maximálne vzruchy, takže ucítite každý jemný pohyb. Ideálny kondóm je Durex Real Feel: je úžasne tenký a vyrobený z polyizoprénu – čo je latexový materiál novej generácie, ktorý vynikajúco vedie telesné teplo a je super elastický, pohodlný, akoby ani nebol.

4.Vymeňte: otrepané pohľadnice a bonboniéry
Za: nápadité jedlé prejavy lásky
Zabudnite na bonboniéry a čokolády – a zapojte svoju predstavivosť! Mohli by ste začať tak, že vyskúšate niektoré z nasledujúcich lahodných vyjadrení lásky, ktoré vás (a vašu milovanú osobu) pekne rozpália!

Kúpte si škatuľku s 30 jednotlivo zabalenými čajovými vrecúškami a na lístok každého z nich niečo napíšte. Vaša láska tak môže začať každý deň po celý mesiac šálkou čaju a potešujúcim odkazom.

Poskladajte papierik s vyznaním lásky (alebo dráždivým vyhlásením či odvážne šteklivou otázkou) do koláčikov šťastia, ktoré si sami upečiete.

Vyjadrite svoj obdiv vašej drahej polovičke tak, že svoj odkaz napíšete na drevenú paličku vlastnoručne vyrobeného nanuku, takže si ho vaša láska bude môcť prečítať, až keď sa nasýti ovocnou maškrtou (a potom vás mrazivo pobozká – alebo vás obdaruje vzrušujúco chladivým orálnym sexom).

3.Vymeňte: hrať podľa pravidiel
Za: radosti zadosť
Viac ako tretina ľudí opýtaných značkou Durex sa priznala, že by si so svojím partnerom na Valentína radi vyskúšali niečo nové. Päťdesiat odtieňov sivej má stále obrovský vplyv a čoraz viac ľudí láka myšlienka experimentovania so sado-maso nádychom.

Hravým spôsobom, ako uviesť na scénu láskyplný výprask, je kúpiť si staromódne drevené pravítko a zabaliť ho s nápisom „Zmeraj si ma!“, alebo „Dvakrát meraj a raz mi narež!“ To samo o sebe je síce roztomilý darček, no pravítko sa dá s opatrnosťou a s mierou použiť aj na nežný výprask pre vášho partnera, ak sa na to obaja cítite. Je ideálne aj na hru na prísnu učiteľku a neposlušného žiaka, alebo opačne.

 

Po akejkoľvek sado-maso akcii je veľmi dôležitá následná citová a telesná starostlivosť. Hovorte so svojím partnerom alebo partnerkou, uistite sa, či máte z hry obaja dobrý pocit, preberte, čo sa vám najviac páčilo a čo naopak nebola veľmi vaša šálka kávy. Láskyplne pohlaďte upokojujúcim krémom každú časť tela po výprasku. Masážny gél Durex Play Massage 2 v 1 s výťažkom z Ylang Ylang má delikátnu vôňu, s ktorou zažijete vzrušujúci aromaterapeutický zážitok.

2.Vymeňte: sentimentálne a nedbanlivé bozky
Za: mládeži neprístupné xxx
Označte symbolom X všetky miesta v dome, na ktorých chcete, aby vás vaša milovaná osoba vášnivo bozkávala alebo sa s vami milovala. Nechajte vašu lásku vypátrať každé „X“ pri hľadaní erotických pokladov.

Nakreslite znak „X“ na zrkadlo rúžom alebo mydlom a sledujte sa, ako sa objímate alebo milujete. Posypte kuchynský stôl múkou, prstom do nej vpíšte „X“ a vyskúšajte milostnú polohu, pri ktorej jeden z vás sedí alebo leží na nábytku. Na chladničku magnetkou pripnite papierik so znakom „X“ a bozkávajte sa chrbtom opretým o jej chladný povrch, prípadne ju môžete otvoriť, aby ste si mohli pochutiť na jahodách so šľahačkou, ktorú navzájom zo seba zlížete …

1.Vymeniť: drahé zásnubné prstene alebo šperky
Za: pikantný durex play little devil a zlaté orgazmy
Na tohto Valentína si na koleno kľaknú tisíce mužov – vy si však nechajte požiadanie o ruku na originálnejší dátum. Drahý prsteň s drahokamom vymeňte za krúžok Durex Play Little Devil a pustite sa do počítania, koľkokrát obaja vyvrcholíte!

Durex Play Little Devil je jedinečne navrhnutý luxusný vibračný krúžok na penis. Jeho drzo vytŕčajúce čertovské rožky žene poskytujú fantastickú stimuláciu klitorisu a mužovi umožňujú dlhšie udržať tvrdosť, čo u obidvoch vyvoláva nové a vzrušujúce pocity.

womangalérie VŠETKY