Bezpečné potulky krajinou i mestom

Cyklosvietidlá SLL 93/94 a čelovka Sencor SLL 59

Na horách je čarovná zima a lyžuje sa o sto šesť, ale počasie v nížinách láka oprášiť váš obľúbený “bájk” vychádzky či prebehnúť  sa krásnou slovenskou krajinou. Skoré stmievanie však nabáda k opatrnosti, a hlavne dokonalé bezpečnostnej výbave. Nezabudnite si so sebou na bezpečné potulky vziať čelovku a bicykel vybaviť predným a zadným svetlom  – značka Sencor sa o vaše bezpečie s radosťou postará.

Zvonček zvoní, svetlá svietia

Nové cyklo svetlá značky SENCOR pohodlne nabijete pomocou micro USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Svietidlá majú zabudovanú LED žiarovku s dosvitom až 20m. Okrem funkcie stáleho svetla, je možné zvoliť aj výstražné blikanie, dohromady je na výber 6 módov, ktoré sa ovládajú dvojklikom. Predné cyklosvietidlá Sencor SLL 93 sú bielej farbe, zadné SLL 94 červenej farbe.

Odporúčaná cena jedného svietidla je 9,68 EUR

Budete vidieť!

Neexistuje snáď krajší  štart dňa, než si zájsť zabehať a prečistiť si hlavu.

Štýlová čelovka Sencor SLL 59 vám ukáže správnu cestu aj v tmavom zimnom ráne. Ideálny uhol svietenia docielite pomocou nastaviteľného popruhu a kĺbu. Dva módy intenzity svetla vám umožnia  prepnúť na znížený výkon a funkcie strobo pomôže v bezpečnom behu po meste aj prírode.

Čelovka je odolná aj proti vlhkosti, prachu a batérie 3 x AAA vám poskytnú niekoľkohodinové bezpečné športovanie. Tak sa rozbehnite, s čelovkou Sencor SLL 59 si užite svoj voľný čas na maximum.

Čelovka Sencor SLL 59 za 7,74 EUR