SPÄŤ
PR-servis

Biele a zdravé zuby zároveň?

Od: Henrieta Karabova 31.8.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Bojíte sa bielenia zubov, pretože spôsobuje zvýšenú citlivosť? Pretože ničí zubnú sklovinu? Pretože sa vám to nezdá bezpečné? Už nemusíte robiť kompromisy! Produkty iWhite sú 100 % bezpečné. Vaše zuby sa prirodzene vybielia a navyše si  posilníte sklovinu. Rada troch produktov sa postará o krásny a žiarivý úsmev každý deň.

iWhite

Sada iWhite Instant 2 pôsobí vďaka trom aktívnym princípom:

  • PAP: bieliace molekuly, ktoré odstraňujú pigmenty usadené na zuboch a eliminujú škvrny
  • KalcioFluorokomplex: remineralizuje poškodenú zubnú sklovinu a posilňuje štruktúru zubov, čo vedie k prirodzene bielemu vzhľadu zubov
  • MOHA-komplex: malé snehovo biele hydroxyapatitové mikrokryštály vyplňujú a odstraňujú nedokonalosti, čo vedie k obnove zubnej skloviny

iWhite iWhiteSada obsahuje 10 mäkkých predplnených aplikátorov. Nie je preto nutné nič miešať alebo aplikátory akokoľvek upravovať. Vďaka tomu, že sú aplikátory mäkké, je možné bieliť horné aj spodné zuby zároveň, a dosiahnuť tak až o 8 odtieňov belšie zuby (s iWhite instant 2).

Ďalším pomocníkom na ceste za žiarivým úsmevom je aj Bieliacia zubná pasta, ktorá v 3 fázach účinne útočí na povrchové aj hĺbkové škvrny na zuboch. Spojenie aktívneho bielenia na báze PAP, čistiacich mikrokryštálov a polyfosfátových častíc,  zuby viditeľne bieli, posilňuje a remineralizuje.

Starostlivosť odporúčame zakončit Bieliacou ústnou vodou, ktorá vďaka modrému farbivu (blue covarine) prináša okamžitý bieliaci efekt pre jasný a žiarivý úsmev!                                                                            

Produkty iWhite kúpite v drogériách dm a v lekárňach. Zubnú pastu a ústnu vodu za 9,90 € a sadu Instant 2 za 29,90 €.

womangalérie VŠETKY