Bratislavčania sa tešia už z tretej prevádzky Burger Kingu

Od otvorenia prvej prevádzky koncom minulého roka ubehlo len pár mesiacov, no Burger King neotáľa a na Slovensko prišiel so svojou ďalšou, v poradí už treťou prevádzkou. Svojich zákazníkov tak od 23. mája teší už aj v nákupnom centre Aupark.

Máte radi poctivý hamburger s mäsom ugrilovaným priamo na ohni? Možností, kde si ho budete môcť dopriať je stále viac. Známa sieť rýchleho občerstvenia s korunkou plní svoje plány a po otvorení prvých dvoch bratislavských prevádzok v Bory Mall a Avione pribudla už aj tretia v Auparku.

„Sme veľmi radi, že naša ďalšia prevádzka sídli práve v bratislavskom Auparku. Je to navštevované a ľuďmi obľúbené nákupné centrum s výbornou dostupnosťou, preto sme sa rozhodli pre otvorenie tretej prevádzky práve na tomto mieste. Veríme, že naši zákazníci sa sem budú vždy radi vracať,“ uvádza Jakub Pala, regionálny manažér Burger King Slovensko. Burger King nájdete vo food courte na 2. poschodí. Svoje brány otvoril 23. mája o 16:00 hod, a prvým 100 zákazníkom dokonca rozdal svoj legendárny Whopper burger zdarma. Nechýbalo ani slávnostné prestrihnutie pásky či krájanie kráľovskej torty.

Na chod tejto prevádzky prijal Burger King až 40 nových zamestnancov. Ich prácu uľahčuje a objednávanie sprehľadňuje číselný systém objednávok, ktorý funguje aj v ďalších prevádzkach. Tie v budúcom roku doplnia samoobslužné kiosky. Tmavohnedý drevený dizajn výnimočne nahradil taký, ktorý vizuálne ladí a dotvára atmosféru celého food courtu v Auparku. „Sme radi, že do nášho food courtu pribudla ďalšia známa a zákazníkmi obľúbená svetová značka a doplnila tak rôznorodú ponuku reštaurácií, z ktorých si môžu návštevníci vybrať,“ opisuje Petra Foltynová, marketingová manažérka Aupark.

Z čoho ďalšieho sa môžu zákazníci tešiť? V ponuke nájdete aj hovädzie či kuracie hamburgery, svieže wrapy, zdravé šaláty, chrumkavé snacky či lahodné dezerty. Kráľ hamburgerov myslí aj na ľudí, ktorí sú radi sami sebou. Vďaka konceptu „Be your way“ si totižto môžu zostaviť hamburger presne podľa svojho gusta. Nezabudol však ani na tých najmenších, ktorí si v špeciálnom detskom menu okrem dobrého jedla vždy nájdu aj bonus navyše vo forme prekvapenia. Burger King sa neusídli len v Bratislave. Už pri príchode avizoval prevádzky po celom Slovensku, pričom najbližšie pribudne práve na jeseň v Košiciach.