Budujte svoje zdravie s Budišom

Starať sa o seba je aktuálnym trendom, ktorý si podmanil Slovensko. Pre čoraz viac ľudí sa stáva správna životospráva a každodenný pohyb významnou súčasťou života. Trend starostlivosti o seba ponúka tým aktívnejším  z nás nielen zlepšenie kondície, ale aj udržanie si vitality a zdravia. Športom a celkovo fyzickou aktivitou však náš organizmus stráca množstvo minerálov, ktoré musíme dopĺňať, pretože telo na to samo nestačí. Prírodná minerálna voda Budiš nahrádza nedostatok minerálov v tele a vhodne dopĺňa ich dennú potrebu. Je preto ideálnou súčasťou pitného režimu.

„Naša minerálna voda Budiš disponuje funkčnými zdravotnými benefitmi, ktoré dodajú telu energiu a potrebné látky na to, aby mohlo fungovať ďalej v tej najlepšej forme. Okrem schopnosti dopĺňania vhodných minerálov do tela, Budiš priaznivo pôsobí na tráviaci trakt, dýchací systém a činnosť obličiek. Vhodne dopĺňa dennú potrebu vápnika, čím pôsobí preventívne proti vzniku osteoporózy. Tieto zdravotné benefity, vďaka ktorým je Budiš na Slovensku unikátom sú kľučovou časťou našej aktuálnej kampane „Budibilding“. Hlavným odkazom našej kampane je: „Ak chceš urobiť niečo pre svoje zdravie, Budiš je všetko, čo k tomu potrebuješ. Ľahšie to už nejde,“ hovorí Vladimír Krescanko, marketing manager pre značku Budiš.

Fyzická aktivita v rôznej podobe prospieva každému. Či už sa človek rozhodne aktívne žiť a pravidelne behať, plávať, cvičiť alebo bicyklovať, základom je, že niečo robí pre svoje telo. Každá takáto aktivita zlepšuje vitalitu ľudského tela, zlepšuje sa fyzické i mentálne zdravie človeka. To najmenej, čo môže človek spraviť pre svoje zdravie, je piť kvalitnú minerálnu vodu, ktorá dodá telu stratenú energiu, minerály a živiny. “Minerály prirodzene nachádzajúce sa v minerálnych vodách môžu uhasiť smäd rovnako efektívne ako prírodná voda, no tá telu nedá dostatok zo stratených minerálov, ktoré obsahujú práve minerálne vody. Tie sú lepšie ako len rôzne nealkoholické nápoje, ktoré nás osviežia. Jednou z vhodných náhrad pri týchto stratách, nielen pre rekreačných, ale aj pre profesionálnych športovcov je minerálna voda Budiš, pretože dodáva telu potrebné minerály, ktoré po športe treba telu dodať a  aj príjemne osvieži,“ dopĺňa Ján Grauzel, športový lekár a lekár slovenskej hokejovej reprezentácie.

Minerálna voda Budiš v sebe ukrýva funkčné zdravotné benefity, vďaka ktorým pôsobí priaznivo na dýchací systém, čo je napríklad pri behu alebo rýchlej chôdzi veľmi dôležité, priaznivo pôsobí na tráviaci systém a čistenie obličiek a nahrádza nedostatok minerálov v tele. Obsahuje tiež vápnik, ktorý chráni pred zlomeninami a sodík, ktorý chráni pred únavou. Vďaka horčíku, ktorý obsahuje minerálna voda, môžete športovať v lete i v zime, pretože posilňuje imunitu.