Čo k Vianociam? Kalendár od Happy Foto

Nešlo by samozrejme o obyčajný fotokalednár, aký nájdete v kdejakom obchode. Vyrobený by bol totiž z vašich vlastných fotografií. Viete si predstaviť kalendár, ktorý by mal na dvanástich stránkach namiesto nejakých neosobných fotografií snímky z  rodinných osláv, dovoleniek, rôznych podujatí a pod. Takýto darček by bol určite výnimočný a dokázal milo prekvapiť.

Kalendár od Happy Foto

Fotokalenár si môžte vytvoriť tromi spôsobmi – offline prostredníctvom aplikácie Happy Foto, online cez webovú stránku www.happyfoto.sk alebo v mobilnej aplikácii Happy Foto. Pri  výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí a zaujímavých efektov.

Výroba prebieha digitálnou tlačou na kvalitný papier alebo vyvolaním na značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive. Tento druh papiera sa používa pri výrobe prémiového fotokalednára deLUXE. Je medzi kalendármi najvyššou  triedou. Fotografie sú vyvolávané fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste zvyknutí pri klasických fotografiách. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania objednávky sú 3 pracovné dni.