Čo vás čaká a neminie v septembri?

Okrem toho, že niektorí pôjdu prvýkrát do školy, iní po 2 mesiacoch zasadnú opäť do lavíc. Iným skončí letný režim a nabehnú na rýchlejšie pracovné tempo. Cinema City pre vás pripravilo pár kino tipov ako si spríjemniť nábeh do septembra.

Čo vás čaká
Čo vás čakácinema city

September odštartujeme premiérou druhej kapitoly jedného z najúspešnejších hororov TO. “TO: Kapitola dva“ od režiséra Andyho Muschiettiho je ešte viac krvavá, nepredvídateľná a hrôzostrašná! Na veľkoleposť filmu má veľký vplyv aj jeho samotná dĺžka a fakt, že diváka čaká aj najkrvavejšia scéna v histórii hororov. Vyše tri hodiny intenzívneho strachu a napätia na vás čakajú v Cinema City, už od 5. septembra 2019 aj v SUPERSCREEN a 4DX! Nadšenci hororov sa môžu navyše 4.9. tešiť na filmový maratón s premietaním 1. a 2. časti filmu TO v Auparku a Eurovei. Viac info o maratóne

Čo vás čaká

Pri tvorbe sme nezabudli ani na malých. Od 19. septembra sa môžete tešiť na ANGRY BIRDS VO FILME 2 v 2D a a tiež 4DX. Tvorcovia Thurop Van Orman a John Rice prichádzajú s druhým celovečerným animovaným filmom “Angry Birds vo filme 2“, ktorý prináša nové, nevídané dobrodružstvá obľúbených postavičiek nelietajúcich vtákov a ich večných nepriateľov, chytrých zelených krochkáčikov. Snímka plná akcie a humoru posúva ich komplikovaný vzťah na ďalšiu úroveň. Tentokrát sa na obzore objavuje spoločný nepriateľ v podobe obyvateľov tajomného ľadového ostrova s cieľom zničiť vtáčí a prasací ostrov. Red, Chuck a Bomba najímajú Silvera (Chuckovú sestru) a spoja sily s krochkáčikom Leonardom a jeho tímom, aby vytvorili dokonalý plán na záchranu ich domovov. Tak sa stane z najhorších nepriateľov ešte horší tím!

Čo vás čaká

Po mesačnej pauze môžu dámy (ale aj páni) opäť hodiť starosti za hlavu a užiť si babský večer na Ladies Movie Night. 24. septembra v Cinema City Eurovea si budú môcť spríjemniť večer pri premietaní filmu Zlatokopky, ktorý je inšpirovaný článkom z New York Magazine. Ramona (Jennifer Lopez) vedie tím stripteriek, ktoré sa rozhodnú svojim klientom z Wall Street ukázať čo sú zač. Opäť raz sa môžete tešiť na skvelý večer.

Okrem týchto pripravovaných noviniek si môžete v kinách Cinema City ešte stále pozrieť tarantinovku so skvelým hereckým obsadením, Vtedy v Hollywoode. Priaznivci futbalu a životopisných filmov si môžu ísť pozrieť snímku Diego Maradona. Od 22. augusta sa premieta hororová komédia Nevesta na zabitie a nový slovenský film, ktorý sa dozaista oplatí vidieť Kto je ďalší?. Od 29. augusta na akčný thriller Anna od režiséra filmu Leon a Lucy a českú komédiu Cez prsty.