Čo vás s partnerom vráti do obdobia, keď ste začínali randiť?

Vôňa a upravenosť!

Partnerská súhra sa prejavuje v rôznych životných oblastiach. Trik na obnovenie príťažlivosti vo vzťahu môže byť jednoduchší, než by ste čakali – okrem iného to môžu byť spoločné rituály v kúpeľni, vďaka ktorým budete s partnerom voňaví a upravení.

Predstavte si energiu, ktorá bola vo vašom vzťahu v prvých mesiacoch, keď ste spolu začali chodiť… Aký intenzívny bol akýkoľvek náhodný dotyk rúk, ako silno ste vnímali partnerovu vôňu, ako ste naplno dokázali precítiť aj to, čo už dnes považujete za obyčajné. Skúste vášmu vzťahu prinavrátiť atmosféru začínajúceho vzťahu. Iba sa viac sústreďte a prežívajte znova naplno tie príjemné intímne momenty, ktoré s partnerom v spoločnej domácnosti prežívate – aj keď vám teraz prídu obyčajné a rutinné.

Zamerajte sa na letmé dotyky v kuchyni napríklad počas prípravy večere. Pri každodennom povaľovaní sa na gauči sa k partnerovi pritúľte a povedzte mu, ako ste si spomenuli na vaše prvé rande a čo sa vám vtedy na ňom najviac páčilo. Zapozerajte sa na neho a nájdite v jeho očiach tú iskru, ktorú ste tam videli pri prvých bozkoch. A zmysly si trénujte spoločne aj v kúpeľni…

Asi vás neprekvapí, že jedným z najintenzívnejších zmyslov je čuch. Pomôžte si s dokonalým párom od Lenoru pre voňavú bielizeň. Pomocou pracích prostriedkov Lenor dokážete aj z obyčajného rutinného prania vytvoriť mimoriadny zážitok. Tie najlepšie výsledky dosiahnete kombináciou gélových kapsúl Lenor AllinOne a aviváže – pre neodolateľnú čistotu a zladenú arómu vašej bielizne. Tento dokonalý voňavý pár vám môže pomôcť, aby ste si voňali s partnerom neodolateľne navzájom. Vôňa Spring Awakening, ideálna na bielu bielizeň, rozvoniava po sviežich jarných kvetoch s nádychom prírodného pačuli a bieleho cédra. Ďalšie dva druhy sú vhodné na pranie farebnej bielizne. Gold Orchid prináša upokojujúcu arómu vanilky zmiešanej s mimózou, medovej ruže a krémovej broskyne. Vôňa Amethyst & Floral bouquet vás očarí dlhotrvajúcou arómou sladkého jazmínu a frézie v kombinácii s ovocným bergamotom.

Vy sa postaráte o príťažlivú arómu naprieč celým šatníkom cez uteráky až po posteľnú bielizeň. A čím na vás zapôsobí partner? Absolútne hladkou pokožkou – GilletteLabs predstavuje unikátny holiaci strojček Heated Razor, ktorý sa dokáže nahrievať a z každodenného holenia tak urobí veľmi príjemný zážitok. Stlačením gombíka si pokožka vášho partnera užije pri každom ťahu rovnomerné upokojujúce teplo. Okrem jemného a precízneho oholenia vďaka 5 pokrokovým čepeliam od Gillette sa bude cítiť, ako keď mu u barbera priložia k tvári nahriaty uterák. Výberom medzi dvoma stupňami teploty si zvolí optimálny komfort podľa vlastných preferencií. Výsledok? Dokonale presné a pohodlné oholenie bez podráždenia a maximálne zvýšená pozornosť partnerky po každom oholení.

Skúste zaviesť v domácnosti tieto drobné zmeny, venujte sa jeden druhému a vnímajte sa intenzívnejšie. Aj malé obmeny rutiny niekedy dokážu zázraky, uvidíte!