SPÄŤ
PR-servis

Do termálu v Mederi sa oplatí ísť

Od: Henrieta Karabova 18.5.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ak plánujete výlet k vode a chcete ho spojiť so zábavou, adrenalínom a zároveň mať dobre postarané o detičky, vyskúšajte navštíviť Veľký Meder. Aquapark a termálne kúpalisko Veľký Meder bude mať počas letnej sezóny prístupných až 10 bazénov. Geotermálna voda v stredisku má blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo. Stredisko ponúka vzrušujúce adrenalínové atrakcie. Ich súčasťou sú šmýkačky a tobogany exotických tvarov a pestrých farieb. Návštevníkom poskytujú prejazd toboganovým potrubím s vyústením na obrovskú rampu, alebo do pestrofarebného lievika. Areál sa vyznačuje útulným prostredím, čomu napomáha bohatá zeleň a priľahlý lesopark. Súčasťou areálu je Tarzania, lanová dráha s dĺžkou 650 metrov. Je rozdelená do dvoch trás a poriadne ponaťahuje údy veľkých aj malých lezcov.

Do termálu v Mederi

Počas prichádzajúceho leta čaká na návštevníkov viacero zábavných podujatí. Pôjde hlavne o vystúpenia hudobných skupín rôznych žánrov, obľúbené penové párty a laserovú show, ktorá ukončí letnú sezónu.

Do termálu v Mederi

K doterajším službám pribudla koncom februára tohto roka nová atrakcia. Je ňou wellness centrum. Pozostáva zo štyroch typov sáun (infra, parná, fínska a bylinková sauna), soľnej komory, Jakuzzi, ochladzovacieho bazéna, biosolária, dvoch relaxačných miestností, masážnych služieb, pedikúry, rybej pedikúry, kozmetiky, akumpresúrnej masáže CERAGEM a magnetoterapie BEMER. Určite si odpočiniete.

Do termálu v Mederi

Letná sezóna bude trvať do konca augusta. Veľký Meder sa môže popýšiť najvyšším počtom slnečných dní na Slovensku. Privítať vás tu preto môže príjemné letné počasie. www.thermalcorvinus.sk 

womangalérie VŠETKY