SPÄŤ
PR-servis

Dokonalá aj bez filtra

Od: Henrieta Karabova 24.11.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

bez filtra

Na to, aby ste vyzerali perfektne, nemusíte tráviť pred zrkadlom hodiny. Pri dennom líčení platí, že menej je viac – upravené obočie, zvýraznené riasy a farebne zjednotená pleť sú základ, na ktorý by nemala zabúdať žiadna žena. S novinkami od značky Dermacol dosiahnete dokonalý look za niekoľko minút.

Zvodný pohľad na každej fotke?

riasenkou SELFIE MASCARA od značky Dermacol to nie je žiadny problém. V jedinom kroku riasy výrazne predĺži, zvýrazní a dodá im objem. Výsledkom je perfektný finish s efektom umelých rias. Špirála obsahuje prírodné vosky a je bez parabénov.

Praktické šesť mililitrové balenie sa vojde do každej kozmetickej taštičky a je ideálnym spoločníkom na cesty. Inovatívna kefka je kratšia ako pri bežných riasenkách, jej používanie je však vďaka tomu jednoduchšie a aplikácia precíznejšia.

Riasenka SELFIE, Dermacol – 5,69 eur /6 ml

Obočie výrazne ovplyvňuje výraz celej tváre. Jumbo obojstranná ceruzka pod obočie Dermacol Gorgeous Eyebrow 2v1 je určená na precízne dotvarovanie kontúr obočia. Korektor oblasť pod obočím farebne neutralizuje, dokonale zjednotí a kontúruje.

bez filtrabez filtra

Vďaka krémovej textúre sa s ním ľahko pracuje a môžete ho použiť aj ako podklad pod očné tiene. Rozjasňovač na druhej strane ceruzky dodá oblasti pod obočím jemný lesk a opticky zväčší aj rozjasní oči. Na dosiahnutie iskrivého looku ho môžete použiť aj do vnútorného kútika očí.

bez filtra

Obojstranná ceruzka Gorgeous Eyebrow má veľmi jemnú a krémovú textúru, univerzálnu farbu a neobsahuje parabény.

Obojstranná jumbo ceruzka pod obočie Gorgeous Eyebrow, Dermacol – 5,13 eur/10g

Tip: Aby bol výsledok dokonalý, nezabudnite ani na úpravu pleti. Make-up  SELFIE make-up 2 v 1 ju v jednom kroku vyhladí, zmatní a zároveň farebne zjednotí. Obsahuje podkladovú bázu, ktorá zaručí výdrž make-upu na celý deň. Má ľahkú penovú textúru, ktorá dodá pleti prirodzený vzhľad bez pocitu masky.

Inovatívny dvojfázový SELFIE make-up, Dermacol – 7,69 eur/25 ml

womangalérie VŠETKY