SPÄŤ
PR-servis

FOREVER 21 prináša kolekciu KENDALL + KYLIE

Od: Henrieta Karabova 24.4.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Od 12. apríla bude vo vybraných obchodoch FOREVER 21 v deviatich krajinách Európy k dispozícii exkluzívna kolekcia KENDALL + KYLIE pre FOREVER 21.

Móda má meniť každodenný život na niečo mimoriadne, tak ako to v 57 krajinách po celom svete robí značka pre mladých z Los Angeles FOREVER 21. Jej predajne sú miestom tých najštýlovejších outfitov.

FOREVER 21 vyvoláva vlnu nadšenia medzi svojimi fanúšikmi a prináša do svojich obchodov vo vybraných európskych krajinách najhorúcejšiu svetoznámu značku: kolekciu KENDALL + KYLIE, obľúbenú kolekciu oblečenia a doplnkov s miliónmi priaznivcov, autorsky podpísanú tými najvplyvnejšími módnymi sestrami súčasnosti.

kolekciu KENDALL      kolekciu KENDALL

Popkultúrny fenomén a ikony štýlu Kendall a Kylie vniesli do kolekcie to najlepšie zo svojho osobitého štýlu. Sofistikované, klasické a ženské strihy sú pod dohľadom Kendall elegantné a moderné, zatiaľ čo Kylie prináša rozmanitú originalitu a hravosť, vďaka ktorej ju pozná celý svet.

Od 12. apríla môžu návštevníci predajní FOREVER 21 získať svoj vlastný KENDALL + KYLIE outfit a vybrať si z mnohých trendy štýlov i klasických strihov. V kolekcii nechýbajú základné odevy navrhnuté tak, aby sedeli a lichotili každej postave, oblečenie vhodné na večierky pre milovníkov mestskej módy, upnuté šaty na telo, športové podprsenky, bombery, či šaty zo sieťoviny. To všetko sú pohodlné, a napriek tomu výnimočné módne kúsky, ktoré pozdvihnú váš vzhľad!

Ceny jednotlivých kúskov kolekcie sa pohybujú od 9,95 do 59,95 EUR.

kolekciu KENDALL      kolekciu KENDALL

Uvedenie kolekcie KENDALL + KYLIE pre FOREVER 21 nemohlo prebehnúť bez povšimnutia: FOREVER 21 spôsobil rozruch digitálnou kampaňou pod názvom „Hádaj, kto prichádza?„, prostredníctvom ktorej FOREVER 21 vyzval svojich priaznivcov, aby uhádli meno slávnej značky, ktorá sa objaví na pultoch jej predajní. Aktivácia prebiehala v 9 krajinách a získala desaťtisíce účastníkov.

Exkluzívna kolekcia KENDALL + KYLIE pre FOREVER 21 sa na predajniach objaví 12. apríla o 10 hodine.

*Kolekciu bude možné dostať exkluzívne v predajniach FOREVER 21 v Bulharsku, na Cypre, v Českej republike, Grécku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, v Španielsku a na Slovensku.

womangalérie VŠETKY