Horúce karpatské inšpirácie

Dajte stretnutiam s priateľmi či rodinou ten správny punc. Prekvapte ich niečím novým, originálnym a chutným. Inšpirujte sa horúcimi receptami s novinkou Karpatské KB škorica a klinček, ktoré podčiarknu výnimočnosť sviatočných chvíľ .

Karpatský Punč

Karpatský Punč je hrejivý nápoj s jemne citrusovou, sviežou chuťou, kde na pozadí pocítite korenisté tóny klinčeka a vanilky.

Ingrediencie:

5 cl Karpatské KB škorica a klinček, 2 cl Pomarančová šťava, 2 cl Vanilkový sirup, 1 cl Citrónová šťava, Horúca voda

Horúce karpatské

Postup:

Karpatské KB škorica a klinček, ovocné šťavy a sirup nalejeme do šálky. Šálku dolejeme horúcou vodou, ktorá je vychladená na teplotu vhodnú na pitie. Dozdobíme plátkami pomaranča a citrónu. Na zdobenie môžeme použiť aj kus škorice, mätu, pomarančovú kôru alebo vetvičku rozmarínu.

KB Tea

KB Tea má príjemnú, nasladlú chuť, plnú korenistých tónov čerstvo napečeného perníka s jemnou horkosťou čaju na konci.

Ingrediencie:

4 cl Karpatské KB škorica a klinček, 2 cl Perníkový sirup, Jablkové plátky, škorica, Čierny čaj

Horúce karpatské

Postup:

Karpatské KB škorica a klinček, sirup, koreniny a ovocie pridáme do servírovacieho skla a zalejeme pripraveným čiernym čajom, ktorý je vychladený na teplotu vhodnú na pitie.

Karpatský teplý zázvor

Má  intenzívnu, sviežu, citrusovo-zázvorovú chuť s čarovným, klinčekovým pozadím.

Ingrediencie:

4 cl Karpatské KB škorica a klinček, Zázvorové plátky, Klinčeky, Horúce zázvorové nealko pivo

Horúce karpatské

Postup: 

Brandy, zázvorové plátky a koreniny pridáme do servírovacieho skla a zalejeme nahriatym zázvorovým nealkoholickým pivom, ktoré je vychladená na teplotu vhodnú na pitie.

Horúce karpatskéNa dekoráciu odporúčame použiť zázvor, škoricu a klinčeky.

Viac inšpirácií na horúce, ale i studené miešané drinky od profesionálneho barmana je dostupných na webovej stránke www.karpatskebrandy.sk.

Novinka, ktorá očarí chuťou aj vôňou

Karpatské KB škorica a klinček je príjemne zladený nápoj s nádhernou, korenistou vôňou. V každom dúšku si môžete vychutnať jemnú chuť škorice a klinčeka, v harmonickej súhre s medom a vínnym destilátom. Servírujte samostatne, ku šálke kávy či v horúcich nápojoch, ktoré príjemne zahrejú a pohladia.